Чому автомобіль споживає забагато палива - ТОП-5 причин

21.04.2016 г. в 16:45, gazeta.ua

Часто відносно нові автомобілі можуть вживати більше пального, ніж вказує завод-виробник. Це не значить, що автовиробник вводить в оману.

Авто тестують в "ідеальних умовах", а тоді рахують розхід палива. Серед основних причин перевитрати - неправильна експлуатація та агресивна манера їзди.

Ми пропонуємо 5 найпоширеніших причин завеликого розходу пального в авто.

Розхідники та електроніка. Якщо в автомобілі забитий повітряний фільтр чи свічки запалення, то суміш пального та повітря згорає у двигуні неправильно. Наприклад, при забитому повітряному фільтрі суміші бракує повітря і автомобіль спалює більше топлива. Свічки запалюють цю суміш у камерах згорання. Якщо свічки запалення зношені або забиті нагаром, то частина суміші не згоратиме, а потраплятиме у вихлопну трубу. Загалом витрата пального може збільшитися на 20%. Якщо в авто є інші несправності, наприклад датчики розходу повітря, лямба-зонду та ін., то розхід може збільшитись й на 50%, й на 100%.

Розвал-сходження та тиск у шинах. При не правильному куті колі автомобіль не має "природного" накату. Колеса, які стоять під не правильним кутом, гальмують автомобіль. Щоб тримати одну швидкість, двигун витрачатиме більше енергії. При такій несправності авто може споживати на 15% більше пального. Крім цього швидше зношується гума. Тиск у шина не повинен бути занадто низьким. Це також гальмує автомобіль. Оптимальний тиск вказують у посібнику користування автомобілем.

Аеродинаміка. Деякі водії вважають, що економніше їхати з відчиненим вікном, ніж з увімкненим кондиціонером. Це виправдано на швидкості до 40 км/год. При такій швидкості автомобіль не сильно піддається аеродинамічному опору. Вже після 60 км/год автомобіль витрачає більшість енергії на боротьбу з повітряним опором. Якщо на даху автомобіля є додатковий багажник - він створить додатковий опір, що також збільшить розхід палива. Натомість кондиціонер забирає не багато так пального: частину він забирає із двигуна (він просто втрачає частину потужності). При увімкненому кондиціонері та музиці авто візьме на 15% більше пального.

Температура двигуна. На не прогрітий автомобіль електроніка подає більше пального, ніж нагрітий до робочої температури. Для більшості авто вона становить 90-100 градусів. Якщо температура вища робочої - електроніка теж подаватиме пальне в іншому режимі. Тому потрібно перевірити охолоджувальну систему. Вона може працювати некоректно і "тримати" двигун у неправильних температурних режимах.

Манера їзди. При агресивній манері їзди автомобіль може витратити на 50% більше пально, ніж повинен. Цьому сприяють різкі розгони та гальмування, перехід на нейтральну передачи при русі з гірки. Також прогазовки на світлофорах приведуть водія до підвищеної витрати пального.

загрузка...
Еще одна новость

Беспощадный рестайлинг: как из Suzuki сделать Range Rover Evoque

21.04.2016 г. в 16:45, topgir

Реплики и копии именитых автомобилей встречаются в совершенно разных уголках планеты. Оно и логично, ведь многие хотят ездить на суперкаре или роскошном внедорожнике, но денег на таковые не хватает. Вот тут и начинаются эксперименты по созданию поддельного Бентли или копии Бугатти Вейрон. В данном случае речь не идет о полной копии. Но всё же…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украина потеряет до 120 млрд грн из-за состояния автодорог

21.04.2016 г. в 16:45, unian

По словам Николая Березовского, в 2016 и в 2017 году от неудовлетворительного состояния дорог государство потеряет от 100 до 120 млрд гривень. Потери Украины в 2016-2017 годах составят около 100-120 млрд грн из-за плохого состояния автомобильных дорог страны, сеть которых насчитывает порядка 170 тыс. км. Такой прогноз озвучил журналистам заместитель…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть