У Раді "бум" із ввезенням б/у авто: вже пропонують скасувати мита майже на всі "легковики"

22.04.2016 г. в 11:26, tyachivnews

Після резонансних подій в Закарпатті, коли водії авто на іноземній реєстрації перегородили українсько-словацький кордон в Ужгороді, депутати Верховної Ради кинулися вносити законопроекти про вирішення цього питання.

Арсеній Яценюк за кілька днів до відходу з поста прем'єр-міністра наказав Мінфіну розробити законопроект про скасування ввізних мит на всі старі автомобілі крім тих, які завозяться з Росії.Затвердити такий проект закону і внести його на розгляд Верховної Ради попередній Кабмін так і не встиг, проте це не завадило депутатам самостійно розробити аналогічний документ.

Новий законопроект № 4382 розглядається окремо від гучного законопроекту №3251 про зниження акцизів на б / у іномарки до рівня акцизів на нові автомобілі, який був прийнятий в першому читанні, а тепер очікує другого читання. І якщо проект закону про акцизи передбачає тимчасове (до кінця 2017 року) зменшення ставок, то в документі 4382 про жодні тимчасові обмеження не йдеться.

Мита, які зараз складають від 5% до 10%, пропонується обнулити для більшості категорій б / у легковиків без урахування їх віку, типу і обсягу циліндрів силового агрегату. У той же час для автомобілів походженням з країни держави - окупанта (агресора), а також з окупованої території України, мита запропоновано зберегти. Як зазначено в поясненні до законопроекту, втрати бюджету від скасування мит будуть компенсовані за рахунок збільшення обсягів ввезення б / у автомобілів з подальшим збільшенням надходжень від акцизів (які ніхто поки так і не змінив), а також податку на додану вартість.

Чи не скасовується законопроектом 4382 і дію екологічного стандарту Євро-5 , через який фактично обмежена реєстрація вживаних легковиків, випущених раніше 2009 року (коли Євро-5 заробив в Європі). Втім, автори документа не забули уточнити в «цілях і завданні прийняття законопроекту», що його впровадження сприятиме підвищенню добробуту громадян України і створить передумови для зменшення податкового навантаження на б / у автомобілі.

загрузка...
Еще одна новость

Установка камер фиксации нарушений ПДД на дорогах опять откладывается

22.04.2016 г. в 11:26, avtoblog

Автоматическая фиксация нарушений в Украине никак не может заработать. Новый срок запуска камер — осень нынешнего года. Такой срок назвал и.о. директора Главного сервисного центра МВД Владислав Криклий. "В разработке находится постановление, которое должно упорядочить механизм и оргмоменты того, как будет работать эта система. Есть немало вариантов,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Каскадер вслепую прыгнул через мчащийся болид. ВИДЕО

22.04.2016 г. в 11:26, novosti

Британский каскадер Дэмиен Уолтерс исполнил обратное сальто над проезжающим под ним на огромной скорости болидом «Формулы Е». Электромобиль мчался к нему со спины, и каскадер прыгал вслепую. Выполнить прыжок удачно Уолтерсу позволил таймер, установленный прямо перед ним. Время, через которое машина оказалась прямо под каскадером, было рассчитано…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть