Укравтодор назвав українські дороги «катастрофою»

22.04.2016 г. в 13:59, mmr

В Укравтодорі визнали, що українські дороги знаходяться в катастрофічному стані.

Про це заявив на прес-конференції заступник голови Державного агентства автомобільних доріг України Микола Березовський.

За його словами, 97% доріг потребують ремонту. При цьому різкого поліпшення ситуації в «Укравтодорі» не обіцяють.

У нинішньому році сезонна ліквідація ямковості почалася із затримкою. За словами Березовського, це сталося через недостатнє фінансування. Тільки 5 днів тому відомство отримало гроші, які були спрямовані в регіони.

“Найцікавіше, що гроші на виплату заборгованості перед підрядниками в «Укравтодорі» є – на рахунках держагентства налічується близько 5,5 млрд кредитів, взятих під державні гарантії в 2012-2013 роках, але фактично їх неможливо використовувати, поки Міністерство фінансів не дасть на це дозвіл”, – Олег Загорняк, директор департаменту фінансово-економічної роботи.

Всього ж обсяг заборгованості «Укравтодору» на сьогодні становить 43 млрд гривень. В Укравтодорі ведуть переговори з підрядниками, щоб реструктуризувати борги.

загрузка...
Еще одна новость

Испытания нового украинского броневика

22.04.2016 г. в 13:59, doroge

Первая партия новых бронеавтомобилей Варта, разработанных и выпущенных ПП "Украинская бронетехника", успешно прошла испытания на полигоне в Житомирской области, пишет Цензор "Некоторые производители боевой техники у нас все еще мыслят категориями Второй мировой. Но в условиях гибридной войны недостаточно классических танков или БТР. Для борьбы…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Когда обвалятся цены на авторынке Украины

22.04.2016 г. в 13:59, provse

После обещания экс-премьера отменить ввозную пошлину на подержанные автомобили Верховная Рада пошла дальше — приняла в первом чтении закон о резком, многократном снижении акциза на такие машины. Когда обвалятся цены на авторынке?Итак, по порядку: парламент Украины 12 апреля принял за основу законопроект, которым на неполные два года, всего лишь до…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть