6 японських б/в авто за $ 5 тис. в Україні

24.04.2016 г. в 07:51, ictv

Ми вирішили проаналізувати ринок б/в автомобілів та підібрати найбільш бюджетні, проте пристойні варіанти вживаних авто в Україні.

З 1 січня 2016 року в Україну заборонено завозити автомобілі, які не відповідають екологічному стандарту Євро-5 (старше 5 років), а отже в українців значно звузився вибір, де придбати б/в авто.

Скориставшись сайтом з он-лайн продажу автомобілів Аuto.ria.com, ми підібрали шість японських авто, ціни на які не кусаються, а самі авто ще придатні до комфортного користування.

Ми склали певний перелік критеріїв, аби зробити рейтинг більш інформативним та актуальним.

Одразу ж ми відсіяли биті, не розмитнені, кредитні авто та конфіскат. Серед комерційних авто (пиріжків та бусів) розглядали лише пасажирські варіанти.

Ми визначили мінімальну ціну 3 тис. доларів, а максимальну планку встановили на рівні 5 тис. доларів. Максимально допустимий рік випуску — 2000-ий.

Враховуючи вік автомобілів пробіг ми не розглядали, адже ним легко маніпулювати і далеко не всі вказують правдивий пробіг у оголошеннях.

Спочатку ми обирали бренд і задавали критерії пошуку, а далі обирали моделі з найбільшою кількістю оголошень.

загрузка...
Еще одна новость

Такого пьяницы львовские копы еще не видели. Видео

24.04.2016 г. в 07:51, ТСН

Заправленный до краев мужчина просто среди белого дня гонял по улицам города, отнюдь не заботясь о существовании правил дорожного движения, пока его не догнали копы. Здесь и началась самое интересное.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водитель трамвая в Харькове избил пассажира. Видео

24.04.2016 г. в 07:51, ТСН

Очевидцы зафиксировали настоящий боксерский поединок между водителем трамвая и молодым человеком. Последний, похоже, перед выходом на бой залился алкоголем выше крыши. Разводить бойцов по разным углам ринга пришлось пассажирам и полицейским, которых вызвали прохожие.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть