7 фактів про подорожі автостопом

25.04.2016 г. в 10:44, 7dniv

Автостоп − ідеальний спосіб для бюджетного туризму, адже дозволяє подорожувати по світові майже безкоштовно. З іншого боку − це дуже ризикове заняття, адже під час подорожі може статися безліч інцидентів. Тож, щоб не ночувати на трасі, потрібно більше знати про такі мандрівки.

1. Подорож слід починати за межами міста: у містах можна буде зловити хіба таксі. Бажано й відійти від поста ДАІ на кількасот метрів і встати обличчям до зустрічного транспорту.

2. Серед країн СНД подорожі автостопом лише набувають поширеності. Зокрема, в Казахстані ставлення до людей, які хочуть проїхатись безкоштовне, досить зневажливе, а міліціонери вважають своїм обов’язком зупинити автостопника і перевірити документи.

3. Не дуже безпечно подорожувати без грошей в США та Іспанії. Здебільшого – через велику кількість машин та швидкий рух по шосе.

4. В Азії автостоп – справжня екзотика, про такий тип подорожі знають лише 5% населення. Особливо це стосується менш розвинених країн: у Монголії, де мало машин, можна годинами простояти стояти біля порожніх трас.

5. Водії з більшим задоволенням зупиняються, щоб підібрати охайних, чисто одягнених і виголених пасажирів. Відсутність бороди дозволяє водієві краще розгледіти обличчя автостопника, таку ж користь приносять зняті темні окуляри.

6. У години пік (вранці з 7 до 9, ввечері з 16 до 18) ви так і залишитеся стояти на трасі, якою проїжджають десятки машин. Водій, який із задоволенням зупинився би вдень, не стане цього робити, коли везе дитину в школу. Офісні працівники ввечері думають про те, як швидше дістатися додому, їм теж не потрібні попутники.

7. Один мандрівник – одна сумка: багаж має бути таким, щоб вміститися на колінах у мандрівника і не змушувати водія відкривати багажник чи прибирати на задніх сидіннях.

загрузка...
Еще одна новость

Новость одной картинкой: какая деталь от Славуты в точности подходит для Tesla Model S

25.04.2016 г. в 10:44, topgir

Наверное, сложно поверить, но это действительно так — у нашей старой доброй ЗАЗ Славута есть одна общая деталь с одним из самых высокотехнологичных автомобилей современности — Tesla Model S. Речь идет о… коврике багажника. Такое неожиданное сходство обнаружил наш давний друг, глава Tesla Club Ukraine Назар Шимоне-Давида. Что это? Украинско-американская…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Audi пояснили позицию по Крыму

25.04.2016 г. в 10:44, cardiagram

Немецкий производитель люксовых авто объяснил, почему решился обзавестись дилерами в оккупированном Крыму. Представители Audi в комментарии CarDiagram пояснили наличие своих дилеров в оккупированном Россией Крыму. Как заверили в пресс-службе компании, главная причина, по которой им пришлось передать права поставок автомобилей в Крым российскому…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть