Як мати "власну Tesla" за 13 тисяч доларів

26.04.2016 г. в 10:07, o-doroge

Мешканець Франції Марк Арені кинув усе та переїхав до Румунії заради того, щоб втілити у реальність мрію. Він створив власний електромобіль, який є аналогом Tesla, та катається на ньому по місту.

Основою інноваційного авто стала популярна бюджетна машина Renault Logan 2005 року. Арені витягнув з неї двигун, паливну систему та усе, що пов’язано зі споживанням палива. Він обладнав автівку електричним двигуном та акумулятором. Повна вартість його машини склала усього 13 тисяч доларів, пише Morherboard.

Готове творіння француза здатне проїжджати 160 кілометрів на одній підзарядці. З Tesla такий показник не порівняється, але мешканцям міста велика ємність батареї і не потрібна. Крім того, повний цикл зарядки триває усього 6 годин, а коштує він 1,8 доларів.

Арені зазначає, що його машина, на відміну від Tesla, є доступним для небагатих людей варіантом. Вона не має нічого зайвого, як, наприклад, великий сенсорний дисплей в американській машині. Основу під автівку можна купити за 1 тисячу доларів, батарея коштує 7 тисяч, а ще 4-5 тисяч слід викласти на двигун та інші деталі.

Творець інноваційного авто переїхав до Румунії вимушено. У рідній Франції він не міг отримати дозвіл для пересування на власній автівці. Щоб їздити на електрокарі по дорогам Франції, він мав провести два краш-тести, а це означало знищення двох машин власного творіння.

Нагадаємо, Tesla нещодавно презентувала бюджетний автомобіль за 35 тисяч доларів. Виробництво розпочнеться лише наприкінці наступного року, але вже зараз американська корпорація отримала шалену кількість замовлень на авто.

загрузка...
Еще одна новость

Идеальная жена? 21-летняя девушка на гиперкаре Gumpert для психопатов

26.04.2016 г. в 10:07, topgir

Модели немецкой марки Gumpert это вам не попсовые Ferrari и Lamborghini. В сравнении с ними даже самые быстрые Бентли мягкие и пушистые малолитражки. Ведь Gumpert Apollo S — один из самых быстрых и в то же время опасных автомобилей на Земле. Во-первых, он набирает сотню за 2,9 секунды. Во-вторых, разгоняется до 370 км/ч. Ну а в-третьих, по сложности…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Сокровища со свалки. Невероятная находка в старом гараже

26.04.2016 г. в 10:07, gogetnews

Эта история произошла с братом и сестрой в городе Ньюкасл, на реке Тайн в Великобритании. В 2009 году их эксцентричный и невероятно умный дядюшка скончался, оставив потомкам в наследство пыльный старый гараж. Когда молодые люди открыли его и хорошенько осмотрелись внутри, то не могли поверить своим глазам. В гараже стояла она… Доктор Гарольд…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть