Сміттєві баки вбережуть австралійських водіїв (відео)

26.04.2016 г. в 16:21, znaj

На дорогах часто трапляються аварії зі смертельним результатом. В Австралії з творчістю підійшли до цього питання і почали нову кампанію, яка покликана убезпечити водіїв та пішоходів. Для цього на сміттєвих баках з'являться наклейки із зображенням дітей.

Про це повідомляє Мashable. На сміттєвих баках буде зображення дітей, які вибігають на дорогу, і знаки з обмеженням швидкості. Їх створив Фонд безпеки дорожнього руху Австралії. Наклейки розмістили на баках, які встановлені вздовж дороги. Це повинно стимулювати водіїв до зниження швидкості.

"Ми вважаємо, що ці наклейки мають потенціал і матимуть позитивний вплив на наших дорогах", сказав генеральний директор Фонду безпеки дорожнього руху Австралії Рассел Уайт.

У фонді сподіваються, що реагуватимуть на зображення дітей і подумають про те, що в будь-який момент вони можуть вибігти перед автомобілем. Згідно зі статистичними даними Бюро інфраструктури, транспорту та регіональної економіки Австралії, більшість аварій зі смертельним результатом відбуваються в будні дні в світлий час доби. 30% аварій трапляються через перевищення швидкісного ліміту.

загрузка...
Еще одна новость

Ховерборд для ленивых придумали американские изобретатели (Видео)

26.04.2016 г. в 16:21, ТСН

С помощью нехитрых манипуляций двухколесный стоящий транспорт, они превратили в четырехколесный сидячий. Все что нужно для апгрейда - стул, два колеса и несколько металлических труб.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Беларуси во время движения с эвакуатора рухнуло авто (Видео)

26.04.2016 г. в 16:21, ТСН

Подборка аварий из мировых дорог. Неуправляемый Matiz влетел прямо в отбойники и остался почти невредимым. В Беларуси во время движения с эвакуатора рухнуло авто. А в США авто утонуло просто в туннеле.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть