Какие дороги отремонтировали за деньги от акциза на топливо

26.04.2016 г. в 17:42, ТСН

Уже больше года 1,20 грн с каждого литра горючего, которое вы покупаете на заправках, течет в бюджеты ближайших населенных пунктов.

5-процентный акциз ввели, чтобы города и села не ждали дотаций, а ремонтировали коммунальные дороги местным средства.

За 2015 год собралось 10 миллиардов гривен. Но джек-пот в этой лотерее выиграли только те, которые имеют на своих землях хотя бы одну АЗС.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні пропонують узаконити дешеві авто на номерах ЄС

26.04.2016 г. в 17:42, ictv

Народний депутат України Володимир Парасюк подав у Верховну Раду законопроект, який дозволить українцям тривалий час користуватися авто на іноземній реєстрації на території України. Автомобілі в Європі коштують у рази дешевше ніж в Україні, а через введений стандарт Євро-5, тепер в Україні можна розмитнювати автомобілі не старше 5 років. - Сьогодні знову подав законопроект, який збільшить термін перебування на території нашої держави автомобілів із закордонною реєстрацією, власниками яких є громадяни України. Цей закон дозволить всім громадянам України, які мають автомобіль на іноземній реєстрації, не перетинати кордон кожні 5 діб. Відтепер термін можна збільшити з 5 до 30 днів, але для цього потрібно сплатити збір у розмірі 24 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (408 грн/місяць або 4 896 грн/рік). Якщ…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На столичной Троещине под колеса авто попал мужчина. Видео

26.04.2016 г. в 17:42, ТСН

В полночь на пешеходном переходе был сбит человек. Мужнина в наушниках вероятно заслушался музыку, и, оглянувшись, попал прямо под колеса машины.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Сміттєві баки вбережуть австралійських водіїв (відео)

26.04.2016 г. в 17:42, znaj

На дорогах часто трапляються аварії зі смертельним результатом. В Австралії з творчістю підійшли до цього питання і почали нову кампанію, яка покликана убезпечити водіїв та пішоходів. Для цього на сміттєвих баках з'являться наклейки із зображенням дітей. Про це повідомляє Мashable. На сміттєвих баках буде зображення дітей, які вибігають на дорогу, і знаки з обмеженням швидкості. Їх створив Фонд безпеки дорожнього руху Австралії. Наклейки розмістили на баках, які встановлені вздовж дороги. Це повинно стимулювати водіїв до зниження швидкості. "Ми вважаємо, що ці наклейки мають потенціал і матимуть позитивний вплив на наших дорогах", сказав генеральний директор Фонду безпеки дорожнього руху Австралії Рассел Уайт. У фонді сподіваються, що реагуватимуть на зображення дітей і подумають про те, що в будь-який…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть