На ремонт доріг необхідно виділити трильйон гривень - Хміль

27.04.2016 г. в 09:37, epravda

На ремонт українських доріг необхідно виділити 1 трлн гривень, тоді за 5-10 років можна було б відновити існуючу мережу.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав екс-глава департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку і автомобільних перевезень Мінінфраструктури Роман Хміль.

"На дороги в теперішніх цінах потрібно 50 млрд гривень на рік. Це якби вони у нас були в ідеальному стані. Лише на утримання існуючих, без будівництва нових", - повідомив він.

"Капітальний термін служби 10 років, всього маємо 170 тисяч км доріг державного та місцевого значення, тобто кожен рік треба ремонтувати по 17 тисяч км. Раз на 5 років треба робити поточний середній ремонт (заміна 3-5 см верхнього шару асфальту). Це ще 17 тисяч км на рік середнього ремонту. Множимо на собівартість ремонту і виходимо приблизно на 50 млрд", - додав він.

За його словами, оскільки 10 років дороги не ремонтували, то зараз потрібен разово 1 трлн гривень на ремонт, тоді за 5-10 років можна було б відновити існуючу мережу. "А потім вже по 50 млрд на рік на їх утримання", - повідомив Хміль.

"Гроші ці є звідки взяти, але ми ж знаємо, що витрачають їх не за призначенням. Так, в минулому році з зібраних 40 млрд акцизів дали лише 4 млрд гривень з бюджету і ще 4-5 з інших джерел (кредити тощо). В цьому році буде 6,5 млрд гривень з бюджету і до 18 млрд гривень з інших джерел", - підсумував він.

загрузка...
Еще одна новость

Російський "АвтоВАЗ" все більше занурюється в кризу: знову заявив про припинення складання машин

27.04.2016 г. в 09:37, unian

"АвтоВАЗ" відпочиватиме з 29 квітня по 9 травня, що пов'язано з чотириденним робочим тижнем. "АвтоВАЗ" припинить збірку своїх автомашин на травневі свята, повідомляє Прайм з посиланням на представника компанії. "Тольятті не випускатиме автомобілі з 29 квітня по 9 травня, частину персоналу буде задіяно на ремонті та обслуговуванні виробничих ліній. Іжевський автозавод відпочиває з 30 квітня по 9 травня", - йдеться в повідомленні. Тольяттінський завод концерну відпочиватиме на день більше за іжевський, що пов'язано з чотириденним робочим тижнем, по якій зараз працюють співробітники тольяттінської майданчики, пояснив представник "Автовазу". Завод "Lada-Іжевськ" випускає машини п'ять днів на тиждень. Раніше повідомлялося, що "АвтоВАЗ" в Тольятті перейшов на чотириденний робочий тиждень з 15 лютого. Передбачається,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На Пекинском автосалоне показали авто на миллиард долларов (ВИДЕО)

27.04.2016 г. в 09:37, comments

На Пекинском автосалоне демонстрируют модель LeSee, в разработку которой вложили более одного миллиарда долларов. Как сообщается в сюжете РЕН ТВ, звездой автосалона неожиданно стал скейтборд с электроприводом. Всего в выставке принимают участие свыше 1,6 тысячи компаний из 14 стран и регионов. Посетителям покажут 1179 транспортных средств, состоится 112 премьер, из них 33 новинки будут показаны международными компаниями.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

В Киеве нашли уникальную Volvo, обложенную керамической плиткой

27.04.2016 г. в 09:37, gazetavv

Вес автомобиля после такого апргейда, вероятно, сильно увеличился Вообще можно подумать, что эта Volvo 760 просто обклеена "плиточной" пленкой или же имеет такой необычный окрас. Но, как уверяет автор снимка, сей автомобиль "обложен" настоящей керамической плиткой, передает "ТопЖыр". Вот такой вот "шведский чемодан" есть в Киеве. Впрочем, может все-таки "обманка"? А если и нет, то сколько же автомобиль стал весить после такого апгрейда?

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть