На ремонт доріг необхідно виділити трильйон гривень - Хміль

27.04.2016 г. в 09:37, epravda

На ремонт українських доріг необхідно виділити 1 трлн гривень, тоді за 5-10 років можна було б відновити існуючу мережу.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав екс-глава департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку і автомобільних перевезень Мінінфраструктури Роман Хміль.

"На дороги в теперішніх цінах потрібно 50 млрд гривень на рік. Це якби вони у нас були в ідеальному стані. Лише на утримання існуючих, без будівництва нових", - повідомив він.

"Капітальний термін служби 10 років, всього маємо 170 тисяч км доріг державного та місцевого значення, тобто кожен рік треба ремонтувати по 17 тисяч км. Раз на 5 років треба робити поточний середній ремонт (заміна 3-5 см верхнього шару асфальту). Це ще 17 тисяч км на рік середнього ремонту. Множимо на собівартість ремонту і виходимо приблизно на 50 млрд", - додав він.

За його словами, оскільки 10 років дороги не ремонтували, то зараз потрібен разово 1 трлн гривень на ремонт, тоді за 5-10 років можна було б відновити існуючу мережу. "А потім вже по 50 млрд на рік на їх утримання", - повідомив Хміль.

"Гроші ці є звідки взяти, але ми ж знаємо, що витрачають їх не за призначенням. Так, в минулому році з зібраних 40 млрд акцизів дали лише 4 млрд гривень з бюджету і ще 4-5 з інших джерел (кредити тощо). В цьому році буде 6,5 млрд гривень з бюджету і до 18 млрд гривень з інших джерел", - підсумував він.

загрузка...
Еще одна новость

Російський "АвтоВАЗ" все більше занурюється в кризу: знову заявив про припинення складання машин

27.04.2016 г. в 09:37, unian

"АвтоВАЗ" відпочиватиме з 29 квітня по 9 травня, що пов'язано з чотириденним робочим тижнем. "АвтоВАЗ" припинить збірку своїх автомашин на травневі свята, повідомляє Прайм з посиланням на представника компанії. "Тольятті не випускатиме автомобілі з 29 квітня по 9 травня, частину персоналу буде задіяно на ремонті та обслуговуванні виробничих ліній.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На Пекинском автосалоне показали авто на миллиард долларов (ВИДЕО)

27.04.2016 г. в 09:37, comments

На Пекинском автосалоне демонстрируют модель LeSee, в разработку которой вложили более одного миллиарда долларов. Как сообщается в сюжете РЕН ТВ, звездой автосалона неожиданно стал скейтборд с электроприводом. Всего в выставке принимают участие свыше 1,6 тысячи компаний из 14 стран и регионов. Посетителям покажут 1179 транспортных средств, состоится…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть