Ціни на вживані авто підуть вверх: в Угорщині вирішили заборонити імпорт автомобілів старших за 8 років

27.04.2016 г. в 18:14, mukachevo

Угорська асоціація лізингу та Національна асоціація автомобільних дилерів (Gemosz) вимагають від уряду заборонити ввезення старих автомобілів. А саме таких, чий вік перетнув позначку 8 років. Вважається, що користовані автомобілі не лише забруднюють атмосферу, а й складають конкуренцію ринку нових автівок.

У спільній офіційній заяві йдеться про те, що хоча продаж нових автомобілів за період між 2013 і 2015 роками виріс на 37 відсотків, але паралельно з цим кількість старих імпортованих автомобілів зріс на 74 відсотків, а середній вік таких авто складає 11 років.

Щороку кількість користованих автівок в Угорщині збільшується – у 2013 року їх було зареєстровано 70 700, у 2014 році – 96 700, а у 2015 році – вже 122 600.

Більшість з них не відповідають мінімальним сучасним вимогам - навіть екологічному стандарту Евро-4, та щонайменше дев'яти іншим вимогам Департаменту з охорони навколишнього середовища Угорщини. Серед автомобілів, які потрапляють на угорський ринок є чимало таких, що заборонені для використання в західних країнах, – йдеться у заяві.

Віце-президент Угорської асоціації лізингу Калман Текше також зазначає, що застарілі моделі, які імпортується за низькою ціною створюють конкуренцію на ринку нових автомобілів. А покупці цих авто змушені стикатися зі значними витратами в короткостроковій перспективі через поломки. Нерідко через поганий технічний стан виникають й аварійні ситуації.

Наразі в парламенті Угорщини вже готується відповідний законопроект щодо заборони імпорту вживаних авто.

Багато людей підтримує цю ініціативу. Однак зазначають, що для цього також слід подбати про людей, які не можуть купувати нові автомобілі через їх високу ціну. Тому державі слід подумати про можливість безвідсоткового кредиту для покупки авто, який не відноситься до категорії "люкс".

У разі прийняття законопроекту ціни на певні користовані автомобілі в Угорщині, які охоче купують й закарпатці, можуть зрости. Особливо на ті, що раніше були завезені з Австрії та Німеччини.

загрузка...
Еще одна новость

Автошколы просят президента разрешить им работать

27.04.2016 г. в 18:14, autocentre

Ассоциация автошкол написала петицию к Президенту Украины с просьбой содействия в разблокировке их работы. Петиция №22 / 023215-эп, зарегистрированная 19.04.2016, написана представителями «Всеукраинского Объединения Автошкол» и бизнеса автошкол Украины. По их словам, с 06.11.2015 г. МВД прекратило аккредитацию и переаккредитацию автошкол Украины в связи с расформированием ГАИ МВД Украины. Тем самым МВД фактически запретил автошколам проводить подготовку водителей. «Причем, никто из МВД, начиная с министра Арсена Авакова, даже не смогли своевременно поставить автошколы к сведению, что готовится такой шаг, – говорится в петиции к главе государства. – Мы обращались с просьбой к Государственной регуляторной службе содействовать безотлагательному внесению Министерством внутренних дел Украины технических изменений в профильные приказы. В частнос…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Некоторые автовладельцы в Украине могут схлопотать огромный штраф

27.04.2016 г. в 18:14, ubr

В Украине началась «охота» на владельцев авто с временными номерами, на них уже даже завели ряд уголовных дел. Дело в том, что некоторые автовладельцы, чтобы не ездить каждые 5-10 дней на границу (как того требует отечественное законодательство), приезжаю с опозданием, предъявляли на границе поддельные справки о своей болезни или из СТО – как причину, что не смогли пересечь таможню вовремя. «Дело в том, что в Украине сейчас можно абсолютно свободно изготовить любую печать. Поэтому предприимчивые бизнесмены обзавелись печатями и бланками СТО и начали торговать справками. Несколько выездов проверяющих по адресам, указанным в реквизитах на справках подтвердили, что никаких станций техобслуживания там нет и в помине», — рассказал глава Всеукраинской ассоциации автомобильных импортеров и дилеров Олег Назаренко. Кто «болеет» чаще всего Впервые о массово…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть