Кримські автомобілісти опинилися в пастці

28.04.2016 г. в 09:38, mmr

Після анексії Криму, жителі півострова були поставлені перед законом про необхідність наявності у автомобілів російської реєстрації. При цьому виїзд на материкову Україну з такими номерами загрожує арештом транспортного засобу.

Про це на зустрічі з журналістом видання “Главком” розповів екс-нардеп Верховної Ради, кримський мільйонер Лев Миримський: “В мінус при Росії пішло те, що люди змінюють всі документи: на житло, машини … Не поміняєш номера на машину – не зможеш там їздити”.

“Тобто так: якщо ти приїдеш з України – пересувайся, якщо там живеш – повинен переоформити. Але при цьому, якщо людина виїжджає за межі Криму на цій же машині, її заарештовують, тому що вона на інших номерах”, – продовжив бізнесмен.

Тому кримчани, які перереєстрували машини, за межі Криму на них не виїжджають, зазначає співрозмовник видання: “Я розумію: сталося те, що сталося. Але людям треба якось жити. І є проблеми: ось ці переоформлення на машини, земельні ділянки, квартири, бізнес”.

На питання, як він сам долає цей юридичний бар’єр, Миримський, який часто їздить до сім’ї в Крим, доповів: “Я купив нову машину в Москві на московських номерах і пригнав її в Крим. А машини, які у мене були в Криму, перегнав в Київ”.

загрузка...
Еще одна новость

Копам приказано штрафовать в центре Киева водителей по малейшему поводу

28.04.2016 г. в 09:38, strana

После скандала с заявлениями киевского патрульного о плане по штрафам, который спускает им начальство, другие киевские копы подтвердили данную информацию и, более того, говорят, что это не просто план, а стратегия руководство - максимально жестко и по любым поводам штрафовать водителей в центре Киева. "Командиры говорят нам уделять особое внимание…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Вам дорога нужна? Вот вы ее и ремонтируйте!

28.04.2016 г. в 09:38, kp.ua

Жители села на Тернопольщине скинулись на ремонт дороги, поскольку облавтодор не нашел средств залатать 9 км. Возле поселка Ольховец (Тернопольская область) кипит работа. Почти все мужчины села, вооружившись лопатами и ломами, собственноручно ремонтируют единственную местную дорогу. Чинить ее в дорожной службе отказались. - Сначала эти несчастные…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть