Як отримати компенсацію за пошкоджений через поганий стан дороги автомобіль

28.04.2016 г. в 12:42, ranok.ictv

Навесні з українських доріг сніг сходить тільки разом з асфальтом. Дороги, як після бомбардування по всій країні. Сотні автомобілістів втрачають на цьому нерви, час і гроші.

“Є постанова Кабінету Міністрів, яка чітко передбачає, що дорожньо-експлуатаційна організація Укравтодор і комунальні підприємства типу Київавтодору повинні компенсувати збитки, які заподіяні внаслідок неналежної експлуатації цих доріг”, – говорить фахівець з Автоправо Ольга Додух.

У разі виникнення проблем вона радить поступати таким чином:

1) Якщо ви пошкодили деталь автомобіля через поганий стан дороги, озирніться. Візьміть номери телефонів свідків події.

2) Викличте співробітників патрульної поліції.

3) Зафіксуйте все на фото чи відео. Згодом ви зможете надати ці кадри в суді.

4) Дочекайтеся складання протоколу ДАІ і обов’язково вимагайте, щоб співробітник викликав представників Укравтодору або комунального підприємства, яке відповідає за ці дороги. Обов’язково візьміть копію цього протоколу – вона буде необхідна в суді.

5) Обов’язково візьміть квитанцію про ремонт автомобіля.

6) Подавайте до суду.

Однак, за словами експерта, отримати рішення суду – це лише половина справи. Реальна грошова компенсація збитку сьогодні залишається під великим питанням.

загрузка...
Еще одна новость

До уваги водіїв: повертаються «листи щастя»

28.04.2016 г. в 12:42, autodriving

Автоматична фіксація порушень правил дорожнього руху з’явиться в Україні не раніше липня. Про це повідомили в Департаменті превентивної діяльності Управління безпеки дорожнього руху. Зокрема, наразі не затверджено ані порядок функціонування автоматичної фіксації порушень, ані технічні вимоги до засобів фіксації. Терміном виконання цих завдань указано…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як росіяни маскують номери в Україні

28.04.2016 г. в 12:42, topgir

В силу останніх подій, пов’язаних з відносинами України і Росії, їздити у нас на авто з російськими номерами не особливо безпечно. Тому деякі гості з РФ, які прибули на автомобілі, воліють маскувати свої номери і/або розміщувати на/в авто українську символіку. Так, нещодавно в Києві запримітили Шкоду Октавію, у якій номера вже дуже нагадують російські…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть