Ввозити автомобілі пропонують по-новому

28.04.2016 г. в 14:51, automotoclub

Депутатами зареєстрований ще один законопроект про збільшення можливостей транзиту авто.

Цього разу депутати пропонують збільшити максимальний термін транзитного перебування автомобіля в Україні з 5 до 30 днів за умови додаткової оплати. Така пропозиція міститься в законопроекті №4473.

Документ пропонує ввести додаткову плату за кожну місячну «поблажку» від митниці в розмірі 24 неоподатковуваних мінімумів (408 грн).

Як відзначають автори законопроекту, на сьогодні явище «переїзду кордонів» має промислові масштаби. Жителі прикордонних областей на придбаних за кордоном автомобілях постійно в’їжджають і заїжджають на територію країни, щоб отримати черговий транзит. Тільки в грудні 2015 року 25129 резидентів України, власників і співвласників транспортних засобів з іноземною реєстрацією, перетинали кордон України більше одного разу.

Депутати пропонують доповнити Митний кодекс нормою про платне збільшення терміну транзиту транспортного засобу. Сплативши 408 грн, громадянин зможе, але не буде зобов’язаний перетинати державний кордон України необмежену кількість разів без повторної сплати такого збору протягом 30 днів.

загрузка...
Еще одна новость

Як отримати компенсацію за пошкоджений через поганий стан дороги автомобіль

28.04.2016 г. в 14:51, ranok.ictv

Навесні з українських доріг сніг сходить тільки разом з асфальтом. Дороги, як після бомбардування по всій країні. Сотні автомобілістів втрачають на цьому нерви, час і гроші. “Є постанова Кабінету Міністрів, яка чітко передбачає, що дорожньо-експлуатаційна організація Укравтодор і комунальні підприємства типу Київавтодору повинні компенсувати збитки,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

До уваги водіїв: повертаються «листи щастя»

28.04.2016 г. в 14:51, autodriving

Автоматична фіксація порушень правил дорожнього руху з’явиться в Україні не раніше липня. Про це повідомили в Департаменті превентивної діяльності Управління безпеки дорожнього руху. Зокрема, наразі не затверджено ані порядок функціонування автоматичної фіксації порушень, ані технічні вимоги до засобів фіксації. Терміном виконання цих завдань указано…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть