Ввозити автомобілі пропонують по-новому

28.04.2016 г. в 14:51, automotoclub

Депутатами зареєстрований ще один законопроект про збільшення можливостей транзиту авто.

Цього разу депутати пропонують збільшити максимальний термін транзитного перебування автомобіля в Україні з 5 до 30 днів за умови додаткової оплати. Така пропозиція міститься в законопроекті №4473.

Документ пропонує ввести додаткову плату за кожну місячну «поблажку» від митниці в розмірі 24 неоподатковуваних мінімумів (408 грн).

Як відзначають автори законопроекту, на сьогодні явище «переїзду кордонів» має промислові масштаби. Жителі прикордонних областей на придбаних за кордоном автомобілях постійно в’їжджають і заїжджають на територію країни, щоб отримати черговий транзит. Тільки в грудні 2015 року 25129 резидентів України, власників і співвласників транспортних засобів з іноземною реєстрацією, перетинали кордон України більше одного разу.

Депутати пропонують доповнити Митний кодекс нормою про платне збільшення терміну транзиту транспортного засобу. Сплативши 408 грн, громадянин зможе, але не буде зобов’язаний перетинати державний кордон України необмежену кількість разів без повторної сплати такого збору протягом 30 днів.

загрузка...
Еще одна новость

Як отримати компенсацію за пошкоджений через поганий стан дороги автомобіль

28.04.2016 г. в 14:51, ranok.ictv

Навесні з українських доріг сніг сходить тільки разом з асфальтом. Дороги, як після бомбардування по всій країні. Сотні автомобілістів втрачають на цьому нерви, час і гроші. “Є постанова Кабінету Міністрів, яка чітко передбачає, що дорожньо-експлуатаційна організація Укравтодор і комунальні підприємства типу Київавтодору повинні компенсувати збитки, які заподіяні внаслідок неналежної експлуатації цих доріг”, – говорить фахівець з Автоправо Ольга Додух. У разі виникнення проблем вона радить поступати таким чином: 1) Якщо ви пошкодили деталь автомобіля через поганий стан дороги, озирніться. Візьміть номери телефонів свідків події. 2) Викличте співробітників патрульної поліції. 3) Зафіксуйте все на фото чи відео. Згодом ви зможете надати ці кадри в суді. 4) Дочекайте…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

До уваги водіїв: повертаються «листи щастя»

28.04.2016 г. в 14:51, autodriving

Автоматична фіксація порушень правил дорожнього руху з’явиться в Україні не раніше липня. Про це повідомили в Департаменті превентивної діяльності Управління безпеки дорожнього руху. Зокрема, наразі не затверджено ані порядок функціонування автоматичної фіксації порушень, ані технічні вимоги до засобів фіксації. Терміном виконання цих завдань указано липень 2016 року. «Відповідно до Плану дій Кабінету Міністрів України на 2016 рік (пункт 63), затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 184-р, Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією спільно з іншими центральними органами виконавчої влади, розробляється проект постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку функціонування системи фіксації правопорушень у сфері забезпечення…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть