Кому дозволили завозити іномарки без розмитнення

29.04.2016 г. в 08:55, o-doroge

Зовсім скоро члени сімей учасників АТО одноразово для особистого користування зможуть провезти на митну територію України автомобіль з двигуном об’ємом до 3 л без сплати митного збору. У Головному управлінні Національної гвардії України погоджено ініціативу про надання дозволу членам сімей учасників АТО ввозити в Україну автомобіль для власних потреб без митного збору, — інформує новинник.

Про це повідомив підполковник, начальник служби військово-соціальної роботи відділу гуманітарного забезпечення управління з роботи з особовим складом Головного управління Національної гвардії Валерій Шандурський на прес-конференції, присвяченій соціальному захисту нацгвардійців та членів їхніх сімей.

"Серед останніх законодавчих ініціатив, що пройшли погодження в ГУ Нацгвардії, – щодо надання дозволу членам сімей учасників АТО одноразово для особистого користування провезти на митну територію України автомобіль з двигуном об’ємом до 3 л. без сплати митного збору. Таким чином, автомобіль буде дешевшим десь удвічі”, – сказав Шандурський.

загрузка...
Еще одна новость

Чи врятують нашу екологію вживані авто Євро-5

29.04.2016 г. в 08:55, vipautonews

Встановлене обмеження на ввезення автомобілів з-за кордону необхідністю відповідати екологічним нормам Євро-5 мало чим допоможе нашій екології. Такий висновок напрошується з цілого ряду причин. По-перше, після аналізу дії еко-норм Євро-5 з’ясувалося, що автомобіль повинен відповідати цим вимогам при пробігу до 160 тисяч км. Після цього пробігу токсичність вихлопу може бути вище, але тільки не більше того, що допускають так звані «коефіцієнти погіршення». Для автомобілів з бензиновими моторами ці коефіцієнти становлять для CO – 1,5; ТНС – 1,3; NОx – 1,6. Це означає, що при сертифікаційних випробуваннях автомобілів повинен бути забезпечений значно більший запас відносно встановлених граничних значень викидів, ніж це було потрібно раніше. А зважаючи на те, що екологічний стандарт Євро-5 обов’язковий…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Краш-тест дорогих и базовых версий: насколько велика разница?

29.04.2016 г. в 08:55, novosti-n

EuroNCAP продолжает совершенствовать методику ударных тестов. В прошлом году, помимо фронтального удара на скорости 64 км/ч со смещением и деформируемым препятствием, была введена дополнительная «авария» на скорости 56 км/ч, притом со стопроцентным перекрытием и с использованием жёсткого препятствия. Несколько изменились и правила проведения боковых краш-тестов. В январе этого года методика снова претерпела изменения. Теперь краш-тест включает испытания систем, предотвращающих наезд на пешехода. Ещё одно новшество — «двойные рейтинги»: оценки выставляются отдельно базовой версии автомобиля и топовой комплектации, где больше подушек безопасности и присутствуют всевозможные электронные системы. Первым автомобилем, разбитым по новым правилам, стала гибридная Toyota Prius, которая получила «одинарную оценку», так как базовая версия модели…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть