Інструкція покупки вживаного авто

29.04.2016 г. в 10:23, autodriving

На що звернути увагу при купівлі вживаного авто, крім стану його кузова, салону і двигуна

Придбання дійсно гарного авто з пробігом — складний процес. І не тільки тому, що перед покупкою потрібно уважно оглянути салон і кузов, ретельно перевірити роботу двигуна. Не менш важливо враховувати і неминучий подальший перепродаж. І ось тут виникає купа нюансів, про які автовласники рідко замислюються.

По-перше, старий автомобіль потрібно купувати, враховуючи його популярність на первинному ринку і кількість років, яка модель представлена в Україні. Чим більше продається нових авто певної марки, тим сильніше вони викрадаються, тому що такі транспортні засоби простіше «продати по запчастинах» або перебити VIN від «двійника», що не підлягає відновленню.

По-друге, якщо порівнювати ціни на новий автомобіль і старий, то старим вигідніше купувати машину в більш високій комплектації. Справа в тому, що на вартість авто з пробігом впливають такі ключові параметри, як рік випуску, пробіг, двигун, тип КП, колір, оздоблення салону і вже потім все інше. Так, наприклад, вартість заміни колісних дисків з 16 дюймів на 17 при покупці нового автомобіля може становити 10 000-15 000 грн. У ціні автомобіля з пробігом це не буде враховуватися.

По-третє, обов’язково необхідно враховувати, що автомобілі стають більш надійними в процесі виробництва. Як правило, виробники щороку вносять поліпшення в конструкцію автомобіля, лікуючи так звані дитячі хвороби. Тому краще брати «тачку», яка зійшла з конвеєра на третій рік випуску моделі, або пізніше. Ідеальний варіант — модель, яка пережила рестайлінг.

І, нарешті, дуже важливо звернути увагу на кількість колишніх господарів вашої майбутньої «ластівки» — воно повинно бути мінімальним. Як правило, перший раз автомобіль змінює свого власника через 3 роки, і далі — раз на 2 роки. Чим рідше цей процес відбувається, тим краще. Якщо ви бачите, що машина змінювала власників щороку — це привід відмовитися від покупки, сильно збити ціну або наполягати на повній діагностиці в незалежному центрі.

загрузка...
Еще одна новость

Ученые: Беспилотные автомобили станут концом эры светофоров

29.04.2016 г. в 10:23, veroyatno

Если беспилотные транспортные средства станут наиболее популярной формой автомобильного транспорта, то век светофоров подойдет к концу. К такому выводу пришла международная команда исследователей из Массачусетского технологического института, Швейцарского технологического института и Национального исследовательского совета Италии. Отмечается, что…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В РФ чиновники «установили» фонари в деревне с помощью фотошопа (ВИДЕО)

29.04.2016 г. в 10:23, comments

Челябинские чиновники «установили» фонари в деревне с помощью фотошопа. Как сообщается в сюжете РЕН ТВ, представители власти отчитались, как они хорошо пообщались с жителями деревни Касарги и как там теперь светло и романтично от новых фонарей. Однако на деле ни самих чиновников, ни новых столбов освещения в населенном пункте не появлялось. Правительство…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть