Перекупникам машин прийшов кінець

30.04.2016 г. в 10:00, famozio

На початку квітня Верховна Рада України розглянула два важливі законопроекти, що стосуються ринку старих автомобілів. Один з них, що сприяє активізації сервісу Trade-in (обміну старих авто на новий з доплатою), був прийнятий, а другий – про зниження акцизного збору при ввезенні вживаних автомобілів – схвалений в першому читанні і відправлений на доопрацювання. Що обіцяють простим українцям ці ініціативи, пише drive-news.net.

Після прийняття Закону «Про внесення змін до статті 189 Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних товарів» експерти авторинку очікують активізацію продажів старих автомобілів через систему Trade-in.

За даними авторів законопроекту, через перекупників і самостійно автовласники в 2014 році продали близько 300 тисяч автомобілів, внаслідок чого бюджет недоотримав від 500 мільйонів до 1 мільярда гривень. З прийняттям законопроекту ситуація повинна змінитися.

При цьому новий законопроект не обмежує права автомобілістів – вони отримали додаткову можливість продати або купити автомобіль через автосалон за системою Trade-in, але, як і раніше, можуть продати автомобіль самостійно або віддати його перекупникам. Власники транспорту почнуть більш активно користуватися новою можливістю. Відтепер власникам не доведеться віддавати автомобілі за ті гроші, на які їх «розводить» перекупник на авторинку або той же «перекупник», який приїде за оголошенням в Інтернеті.

Після того як закон підпише голова Верховної Ради, а потім президент, документ повинні опублікувати офіційні ЗМІ, і він вступить в силу через місяць після опублікування.

загрузка...
Еще одна новость

Пьяные водители обращаются за помощью к полицейским

30.04.2016 г. в 10:00, avtoblog

Среди любителей "рулить под мухой" появилась новая странная тенденция. К сожалению, число водителей, которые садятся за руль после принятия алкоголя в нашей стране никак не уменьшается. Не помогают ни полицейские протоколы, ни чужой горький опыт, ни порицание общественности. Однако, на фоне такого неуважения к безопасности, Закону вообще и к…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Состояние трассы Николаев-Днепропетровск вынудит водителей пересесть на коней

30.04.2016 г. в 10:00, blin

Водители и пассажиры транспортных средств, движущихся по трассе Николаев -Днепропетровск выложили в Сеть состояние данной дороги. Сказать, что это просто мрак — не сказать ничего! Пока чиновники обещают приняться за дело, водители и пассажиры кроют их и «по матушке, и по батюшке», ибо есть за что Об этом сообщили Еланецкие новости в паблике Вконтакте,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть