Ріст цін на паливо: бензин подорожчає ще 1,5 гривні?

01.05.2016 г. в 17:55, automotoclub

Останні дні не принесли особливого задоволення водіям.

На українських автомобільних заправних станціях бензин подорожчав приблизно на 50 копійок, і тепер знайти паливо А-95 дешевше 20 гривень складно.

За місяць паливо подорожчало вже більше, ніж на 10%.

Таке різке зростання цін пояснюється зростанням вартості нафти на світових ринках. При такій ситуації, бензин дорожчатиме. Стримати зростання цін може зниження вартості нафти, а так само зміцнення гривні.

Залишається нереалізованим потенціал зростання близько 1 грн на дизпаливі і СПБТ, а на високооктанавих бензинах - майже півтори гривні, каже директор НТЦ Психея Сергій Сапегін. - Якщо хоч трохи ослабне гривня, нас очікує подальше активне рух цін на АЗС вгору, - додає Сергій.

загрузка...
Еще одна новость

Самые нелепые и необычные автомобили мира (Видео)

01.05.2016 г. в 17:55, avtoblog

Предлагаем вам видеоряд с подоборкой самых нелепых и оригинальных транспортных средств планеты. Чего только не увидишь на мировых автодорогах. И куда может завести дизайнерская мысль. Все самое интересное в видеоподборке.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

ТОП-5 міфів про безпеку електромобілів

01.05.2016 г. в 17:55, ecotown

Поки водії та пішоходи звикають до електромобілів на українських дорогах, варто позбавлятися білих плям у свідомості і спростовувати міфи про екологічні авто. ElectroCars вирішив розповісти про рівень безпеки електрокарів. Міф 1. Безпеку електрокарів на дорозі ніхто не гарантує Вже декілька років поспіль електрокари проходять ті ж самі краш-тести,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть