Після низки журналістських розслідувань, пожежникам Київщини заборонили "доїти" заправки (ВІДЕО)

03.05.2016 г. в 08:49, texty

Київська обласна державна адміністрація заборонила районним комісіям перевіряти АЗС щодо наявності додаткового протипожежного обладнання – автоматизованих систем раннього виявлення (АСРВ). Раніше інспектори ДСНС, на підставі таких перевірок вимагали від АЗС встановлення дублюючих протипожежних систем, повідомляє «Наші Гроші».

АСРВ – це система датчиків, яка спрацьовує у разі виявлення диму або горіння на об’єкті і передає сигнал до пожежної частини. Однак на автозаправних станціях вже встановлена пожежна автоматика (датчики та сигналізація), відповідно до «Правил пожежного спостерігання». Відтак, інспектори спочатку проводять перевірку, а за її результатами вимагають встановити на АЗС ідентичний механізм.

Раніше журналісти телепрограми «Наші гроші» розповідали, що з початку 2015 року інспектори ДСНС подали понад 20 позовів проти АЗС з вимогою встановити АСРВО. Водночас приватні компанії, які встановлюють та обслуговують системи АСРВО, та передають пожежні сигнали, переважно пов’язані з нинішніми та колишніми працівниками ДСНС та їхніми родичами. Зокрема, одна з найбільших компаній на ринку пов’язана з керівником відповідного департаменту ДСНС Олександром Щербаченком.

Президент Асоціації «Об′єднання операторів ринку нафтопродуктів України» Леонід Косянчук зазначає, що чиновники державної служби з надзвичайних ситуацій примушують АЗС встановлювати обладнання АСРВ в певних компаніях: «Казали: от ви будете з цією структурою працювати.

Ви в ту структуру платили 120 тис. грн. за розробку проекту, потім та структура монтувала вам все обладнання і заключала з вами договір на подальше обслуговування. Якщо зважити, що на ринку більше 7 тис. АЗС, то мова йшла про більше 2 млдр грн готівкового кошту, які посадовці ДСНС планували вилучити з ринку».

Після виходу сюжету «Наших грошей», депутат Київської обласної ради Іван Ступак звернувся до прем’єр-міністра України та СБУ із проханням перевірити факти тиску співробітників ДСНС України на власників автозаправних станцій.

Вже існуючі графіки, на підставі яких підрозділи ДСНС України здійснювали перевірки, комісія обласної адміністрації визнала недійсними. Також комісія рекомендувала ДСНС не вимагати встановлення АСРВ на АЗС.

На сьогодні заборона перевіряти АЗС щодо встановлення АСРВ на автозаправочних станціях діє лише на території Київської області.

загрузка...
Еще одна новость

Почему зарплаты в Европе выше, а цены на старые авто ниже

03.05.2016 г. в 08:49, famozio

По мнению эксперта, тут все логично. Чем ниже зарплаты – тем ниже цены на старые авто, а, стало быть, в Украине б/у автомобили вообще должны быть по бросовым ценам. Так думают многие украинцы и ошибаются, пишет KP.ua. Генеральный директор Всеукраинской Ассоциации автомобильный импортеров и дилеров Олег Назаренко уверен: логика как раз в обратном! —…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У Криму полюють на українських водіїв

03.05.2016 г. в 08:49, socportal

В окупованому Криму змушують водіїв переходити на російську реєстрацію автомобілів. «ГИБДД» виносить попередження тим автовласникам, які не перереєстрували свої автомобілі до 1 квітня у відповідності з російським законодавством, як повідомляє krymr.com. Як повідомив «начальник кримського управління державної інспекції безпеки дорожнього руху…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть