Які штрафи загрожують за дешеві вживані авто на номерах ЄС

04.05.2016 г. в 10:59, o-doroge

Зараз в інтернеті з’явилося багато пропозицій про продаж авто на іноземній реєстрації та за вигідною ціною. У Верховній Раді навіть розглядається законопроект, який пропонує узаконити довгострокове перебування автомобілів на іноземній реєстрації.

Посередники, які пропонують такі послуги запевняють, що проблем з авто на території України не буде і максимальна міра покарання за просрочення виїзду тимчасово ввезеного авто разова сплата штрафу 8500 грн.

Міфи про так звану "пересічку” розвіяв генеральний директор Асоціації автоімпортерів України Олег Назаренко.

– Розвію ще один популярний обман про те, що можна купити нерозмитнене авто, сплатити один раз штраф за невиїзд протягом 5-10 днів 8500 грн і кататися собі спокійно. Продавці нерозмитнених авто говорять вам, що штрафувати 2-3 рази не можуть мовляв "один раз сплатив штраф 8500 грн і катайся”. От було рішення КС про 469 статті Митного кодексу і тепер штраф беруть по 470 статті Митного кодексу.

Так, я згоден: за ст. 470 МКУ ви заплатите штраф один раз. Але при оформленні протоколу на цей штраф митниця змусить вас написати зобов’язання про вивезення транспортного засобу. І ви зобов’язані будете не кататися з квитанцією 8500 грн, а вивезти авто, а у разі не вивезення або у разі відмови у митниці за фактом виявлення не вивезення автомобіля з’являться передумови для кваліфікації ваших дій за статтею 485 МКУ. А це вже не штраф 8500 грн, а штраф 300% вартості розмитнення вашого авто, – пише Назаренко.

Експерт додає, що відповідальність на людину, яка втягнула вас в цю схему перекласти не вийде, адже ніяких доказів її участі в цьому немає.

загрузка...
Еще одна новость

Кабмин придумал примитивный, но эффективный способ, как снизить аварийность в Украине

04.05.2016 г. в 10:59, autocentre

В последнее время ситуация с безопасностью на украинских дорогах существенно ухудшилась – наметилась стойкая тенденция к росту количества ДТП. Кабинет министров Украины придумал примитивный, но эффективный способ, как снизить аварийность. Согласно статистике МВД, ежедневно в Украине в результате ДТП в среднем гибнет 12 человек, а за год эта цифра…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Рингнаш: российский миллиардер выкупил Нюрбургринг

04.05.2016 г. в 10:59, topgir

Как-то мы писали, что знаменитый трек Нюрбургринг практически перешел во владение российского миллиардера Виктора Харитонина — тогда олигарх приобрел 80 процентов акций «Северной петли». А на днях стало известно, что Харитонин стал почти что полноправным владельцем культовой трассы — его доля акций увеличилась на 19 процентов, таким образом до 99 процентов. «Все…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть