З російського авторинку тікає популярна марка бюджетних авто

06.05.2016 г. в 13:24, mmr

У Росії припинені продажі автомобілів SsangYong. З офіційного сайту марки SsangYong прибрана інформація про вартість всіх моделей. Поставки машин марки на російський ринок було припинено більше року тому.

Як повідомили в прес-службі компанії «Соллерс», в даний час тривають переговори про відновлення поставок автомобілів на російський ринок, але конкретних рішень з даного питання поки немає. Разом з тим, «Соллерс» як і раніше зберігає статус дистриб’ютора корейського бренду в Росії і продовжує виконувати всі зобов’язання в частині сервісу і поставок запчастин.

В наявності у дилерів ще залишається невелика кількість машин, в основному це кросовер SsangYong Actyon. За підсумками трьох місяців 2016 року в Росії було продано 804 автомобіля марки (-59%).

загрузка...
Еще одна новость

З якого віку можна возити дитину на передньому сидінні?

06.05.2016 г. в 13:24, mmr

Ще 20-25 років тому на передньому сидінні автомобіля могли їздити діти будь-якого віку – чи це одномісячний малюк, чи дитина десяти років – і ніхто не міг це заборонити. Це пояснюється досить просто: засобів безпеки (принаймні в нашому розумінні) тоді практично не було. Ті ж ремені безпеки з’явилися не так давно, а про подушки безпеки і говорити нічого, пише autodriving.net. Але з часом багато країн світу почали забороняти перебування дітей на передньому сидінні, завдяки чому було збережено сотні тисяч життів. То з якого віку? Згідно з чинними Правилами дорожнього руху, перевезення дітей на передньому пасажирському сидінні можливе, але з деякими застереженнями. * Якщо дитині не виповнилося 12 років, то потрібно використовувати спеціальні захисні засоби – «трикутники». Наприклад, для дітей вагою до 36…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Лайфхак для водителей: пять правил безопасной езды в дождь

06.05.2016 г. в 13:24, glavnoe

С приходом весны, в Украину пришли и дожди. Не лишним будет напомнить водителям важные правила езды в дождливое время. 1. Первое и самое важное правило в условиях плохой погоды и ограниченной видимости – соблюдение безопасного скоростного режима и дистанции. В данном случае у водителя будет возможность вовремя отреагировать на изменение дорожной ситуации и при необходимости безопасно остановиться перед помехой, так как в экстренной ситуации автомобиль значительно легче контролировать именно при движении на небольшой скорости. 2. Второе правило. Сразу после начала дождя необходимо быть особенно внимательным и осторожным, не превышать скорость, не делать резких маневров и торможений. Дело в том, что в первые минуты выпадения осадков грязь, которая находится на дороге, размокает, в результате чего проезжая часть становится очень скользкой. 3. Правило третье. Если дождь настоль…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть