Автомобілі Tesla на 50 відсотків знижують аварійність на дорозі (Відео)

06.05.2016 г. в 13:54, euromobile

Коли компанія Tesla впровадила в свої електромобілі функцію автопілота, багато автовиробників, як, втім, і пересічні громадяни, досить скептично поставилися до нововведення. Мережу заполонили відеоролики, при першому погляді на які здавалося, що автопілот швидше готовий вбити свого власника, ніж допомогти. Однак пізніше з’ясувалося, що багато хто просто не читають (чи варто дивуватися) користувальницькі угоди і зовсім не розуміють, що саме потрібно чекати і як використовувати дану функцію. А зараз взагалі з’ясовується, що функція автопілота здатна допомагати водіям уникати аварії.

Виконавчий директор компанії Tesla Елон Маск поділився цифрами, згідно з яким автопілот Tesla на 50 відсотків знижує аварійні ситуації. У розмові з норвезьким міністром транспорту і комунікацій Кетилом Солвиком-Олсеном Маск заявив, що автопілот насправді допомагає знизити ризик потрапити в аварію приблизно на 50 відсотків, що є досить вражаючим показником.

«Можливість потрапити в автомобільну аварію на 50 відсотків нижче при включеній функції автопілота. Навіть з самої ранньої версії програмного забезпечення, відповідального за роботу даної технології. Завдяки статистичними даними, ми можемо бачити середній кілометраж до аварії і спрацьовування подушок безпеки. Навіть з ранньою версією функція працює і здатна уникнути аварії в 2 рази ефективніше людини».

Мабуть, у якості прикладів можна привести ці два відео нижче.

Для тих, хто не знайомий з тим, як працює функція автопілота Tesla, пояснимо. Це не зовсім повноцінний автопілот, який ми можемо бачити, наприклад, у фантастичних фільмах. Скоріше це якась середина між самоврядуванням і функцією круїз-контролю.

На деяких дорогах автопілот Tesla може брати управління на себе, підтримуючи заздалегідь встановлену швидкість і змінюючи при необхідності смуги руху, але це не повноцінний автопілот, який ви могли б собі уявити. Коли дана функція тільки з’явилася, деякі дурні власники Tesla Model S вирішили використовувати її за межами її можливостей, чому нерідко створювали аварійні ситуації, а потім на повному серйозі намагалися звинуватити компанію в тому, що їх автомобіль збирався їх убити.

загрузка...
Еще одна новость

З російського авторинку тікає популярна марка бюджетних авто

06.05.2016 г. в 13:54, mmr

У Росії припинені продажі автомобілів SsangYong. З офіційного сайту марки SsangYong прибрана інформація про вартість всіх моделей. Поставки машин марки на російський ринок було припинено більше року тому. Як повідомили в прес-службі компанії «Соллерс», в даний час тривають переговори про відновлення поставок автомобілів на російський ринок, але…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

З якого віку можна возити дитину на передньому сидінні?

06.05.2016 г. в 13:54, mmr

Ще 20-25 років тому на передньому сидінні автомобіля могли їздити діти будь-якого віку – чи це одномісячний малюк, чи дитина десяти років – і ніхто не міг це заборонити. Це пояснюється досить просто: засобів безпеки (принаймні в нашому розумінні) тоді практично не було. Ті ж ремені безпеки з’явилися не так давно, а про подушки безпеки і говорити нічого,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть