Lincoln представил обновленный седан Continental (ВИДЕО)

06.05.2016 г. в 14:25, gogetnews

Американская машиностроительная компания Lincoln (Ford Motor Company), которая специализируется на выпуске автомобилей класса "люкс", в рамках Пекинского автосалона представила общественности обновленную версию седана Continental.

Официальная презентация проходила вчера, двадцать девятого апреля. Представители американской машиностроительной компании отметили, что обновленная версия седана обладает бензиновым турбодвигателем объемом на 2 и 3 литра и способна развивать мощность в двести сорок пять и четыреста лошадиных сил соответственно.

На авторынок Lincoln Continental поступит этим летом, а его цена составит 62 тысячи долларов. Руководство американской компании также сообщили тот факт, что Китайская Народная Республика станет вторым по величине рынком для реализации новой модели, после США.

загрузка...
Еще одна новость

Автомобілі Tesla на 50 відсотків знижують аварійність на дорозі (Відео)

06.05.2016 г. в 14:25, euromobile

Коли компанія Tesla впровадила в свої електромобілі функцію автопілота, багато автовиробників, як, втім, і пересічні громадяни, досить скептично поставилися до нововведення. Мережу заполонили відеоролики, при першому погляді на які здавалося, що автопілот швидше готовий вбити свого власника, ніж допомогти. Однак пізніше з’ясувалося, що багато хто просто не читають (чи варто дивуватися) користувальницькі угоди і зовсім не розуміють, що саме потрібно чекати і як використовувати дану функцію. А зараз взагалі з’ясовується, що функція автопілота здатна допомагати водіям уникати аварії. Виконавчий директор компанії Tesla Елон Маск поділився цифрами, згідно з яким автопілот Tesla на 50 відсотків знижує аварійні ситуації. У розмові з норвезьким міністром транспорту і комунікацій Кетилом Солвиком-Олсеном Маск заявив, щ…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

З російського авторинку тікає популярна марка бюджетних авто

06.05.2016 г. в 14:25, mmr

У Росії припинені продажі автомобілів SsangYong. З офіційного сайту марки SsangYong прибрана інформація про вартість всіх моделей. Поставки машин марки на російський ринок було припинено більше року тому. Як повідомили в прес-службі компанії «Соллерс», в даний час тривають переговори про відновлення поставок автомобілів на російський ринок, але конкретних рішень з даного питання поки немає. Разом з тим, «Соллерс» як і раніше зберігає статус дистриб’ютора корейського бренду в Росії і продовжує виконувати всі зобов’язання в частині сервісу і поставок запчастин. В наявності у дилерів ще залишається невелика кількість машин, в основному це кросовер SsangYong Actyon. За підсумками трьох місяців 2016 року в Росії було продано 804 автомобіля марки (-59%).

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

З якого віку можна возити дитину на передньому сидінні?

06.05.2016 г. в 14:25, mmr

Ще 20-25 років тому на передньому сидінні автомобіля могли їздити діти будь-якого віку – чи це одномісячний малюк, чи дитина десяти років – і ніхто не міг це заборонити. Це пояснюється досить просто: засобів безпеки (принаймні в нашому розумінні) тоді практично не було. Ті ж ремені безпеки з’явилися не так давно, а про подушки безпеки і говорити нічого, пише autodriving.net. Але з часом багато країн світу почали забороняти перебування дітей на передньому сидінні, завдяки чому було збережено сотні тисяч життів. То з якого віку? Згідно з чинними Правилами дорожнього руху, перевезення дітей на передньому пасажирському сидінні можливе, але з деякими застереженнями. * Якщо дитині не виповнилося 12 років, то потрібно використовувати спеціальні захисні засоби – «трикутники». Наприклад, для дітей вагою до 36…

Прочитать новость
Loading...

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть