Lincoln представил обновленный седан Continental (ВИДЕО)

06.05.2016 г. в 14:25, gogetnews

Американская машиностроительная компания Lincoln (Ford Motor Company), которая специализируется на выпуске автомобилей класса "люкс", в рамках Пекинского автосалона представила общественности обновленную версию седана Continental.

Официальная презентация проходила вчера, двадцать девятого апреля. Представители американской машиностроительной компании отметили, что обновленная версия седана обладает бензиновым турбодвигателем объемом на 2 и 3 литра и способна развивать мощность в двести сорок пять и четыреста лошадиных сил соответственно.

На авторынок Lincoln Continental поступит этим летом, а его цена составит 62 тысячи долларов. Руководство американской компании также сообщили тот факт, что Китайская Народная Республика станет вторым по величине рынком для реализации новой модели, после США.

загрузка...
Еще одна новость

Автомобілі Tesla на 50 відсотків знижують аварійність на дорозі (Відео)

06.05.2016 г. в 14:25, euromobile

Коли компанія Tesla впровадила в свої електромобілі функцію автопілота, багато автовиробників, як, втім, і пересічні громадяни, досить скептично поставилися до нововведення. Мережу заполонили відеоролики, при першому погляді на які здавалося, що автопілот швидше готовий вбити свого власника, ніж допомогти. Однак пізніше з’ясувалося, що багато хто просто не читають (чи варто дивуватися) користувальницькі угоди і зовсім не розуміють, що саме потрібно чекати і як використовувати дану функцію. А зараз взагалі з’ясовується, що функція автопілота здатна допомагати водіям уникати аварії. Виконавчий директор компанії Tesla Елон Маск поділився цифрами, згідно з яким автопілот Tesla на 50 відсотків знижує аварійні ситуації. У розмові з норвезьким міністром транспорту і комунікацій Кетилом Солвиком-Олсеном Маск заявив, щ…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

З російського авторинку тікає популярна марка бюджетних авто

06.05.2016 г. в 14:25, mmr

У Росії припинені продажі автомобілів SsangYong. З офіційного сайту марки SsangYong прибрана інформація про вартість всіх моделей. Поставки машин марки на російський ринок було припинено більше року тому. Як повідомили в прес-службі компанії «Соллерс», в даний час тривають переговори про відновлення поставок автомобілів на російський ринок, але конкретних рішень з даного питання поки немає. Разом з тим, «Соллерс» як і раніше зберігає статус дистриб’ютора корейського бренду в Росії і продовжує виконувати всі зобов’язання в частині сервісу і поставок запчастин. В наявності у дилерів ще залишається невелика кількість машин, в основному це кросовер SsangYong Actyon. За підсумками трьох місяців 2016 року в Росії було продано 804 автомобіля марки (-59%).

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть