ТОП-10 “найзбитковіших” авто в Україні

06.05.2016 г. в 20:04, vipautonews

Вітчизняні страхові компанії оцінили збитковість своїх портфелів автострахування за 2015 рік.

Лідерство за збитковістю через регулярні викрадення другий рік поспіль дісталося продукції автовиробника Land Rover. Крім машин цієї марки, великим попитом серед викрадачів у 2015-му користувалися Toyota і BMW.

Також серед лідерів за збитковістю традиційно є автомобілі середнього і недорогого сегмента – Daewoo, Opel, Honda, Hyundai, Fiat.

Таких автомобілів досить багато в Україні, тому і ймовірність потрапити в аварію у них вища, ніж у машин “преміум-класу”. На їхню високу збитковість впливає й активне використання в комерційних цілях.

Автомобілі марок Mitsubishi і Nissan – часті гості в списку найзбитковіших застрахованих машин із причини своєї спортивної спрямованості.

За словами страховиків, їхні потужні мотори провокують водіїв їздити на високій швидкості, що при далекому від ідеального стану дорожнього покриття в Україні часто призводить до ДТП.

Також у 2015 році чітко вималювалася тенденція – старіння автопарку українців поступово стає однією з основних причин зростання збитковості. За даними представників страхових компаній, машини в їхніх портфелях стали старішими, в середньому, на 1-2 року порівняно з 2014-м. Багато з них уже переступили поріг п’ятиріччя, що зазвичай призводить до зростання збитковості на 20-30%.

загрузка...
Еще одна новость

Все, что нужно знать о «мобилизации авто» в Украине

06.05.2016 г. в 20:04, avtoblog

Речь идет о возможности временного и бесплатного изъятия транспортных средств для целей Вооруженных Сил Украины. Вот, что рассказал по этому поводу Родион Тесля - юрист правовой группы "Побережнюк и партнеры": Новая волна мобилизации "несет" в себе риски не только для граждан призывного возраста, но и для отечественного бизнеса. Речь идет о возможности…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Опубликовано видео последствий жуткой аварии на Кирилловской трассе

06.05.2016 г. в 20:04, mv.org.ua

Нарушил, вероятно, водитель микроавтобуса. Он выехал со второстепенной дороги и не уступил дорогу легковушке. От удара Шкоду фактически смяло. Ее водитель погиб на месте. Мужчине было 62 года. С ним ехала его жена. Она выжила, однако - в тяжелом состоянии - была доставлена в больницу. С микроавтобуса скорая забрала еще девяти пассажиров. Среди них…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть