В Україні піднімуть акциз на іномарки на 15%

07.05.2016 г. в 10:56, mmr

Міжнародний валютний фонд наполягає на підвищенні акцизу на імпорт авто в Україну.

Про це повідомляє генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

– Нарешті отримав відповідь від місії МВФ з приводу їх рекомендацій (а насправді, вимог) збільшити акциз на імпорт авто (нові та б/в) на 10%, а потім ще на 5%.

Я категорично проти збільшення акцизу і тому майже 2 місяці тому направив до МВФ економічне обґрунтування непотрібності такого підняття акцизу на іномарки. МВФ у відповіді жорстко і далі відстоює свою позицію про необхідність виконання їх рекомендацій (в тому числі, збільшення акцизу на авто) і пов’язує виконання рекомендацій з виділенням наступного траншу-кредиту, – пише Назаренко.

Погіршує ситуацію з цінами на автоі введений в дію стандарт Євро-5, згідно з яким в Україну заборонено ввозити автомобілі старше 5 років, а ціни на авто молодше 5 років в ЄС не значно різняться з українськими.

Верховною Радою в першому читанні був прийнятий законопроект про зниження акцизів на б/в авто, він може вступити в силу не раніше 1 січня 2017 року, але для цього його повинні прийняти в парламенті у другому чи третьому читанні.

Альтернативою дешевим авто української реєстрації є так звана “пересічка”. Ця схема дозволяє українцям мати автомобіль на іноземній реєстрації, але зобов’язує їх перетинати кордон на ньому кожні 5 діб.

Назаренко також повідомляє про три законопроекти про так званою “пересічку”, які на різних умовах передбачають більш тривале перебування авто на іноземної реєстрації в Україні.

загрузка...
Еще одна новость

Почему не стоит «угонять» свою машину с эвакуатора. Наглядный пример

07.05.2016 г. в 10:56, topgir

Если уж так случилось, что твою машину забирают эвакуаторщики, и при этом ты наблюдаешь этот кошмарный процесс, то лучше остаться на своем месте и не делать резких движений, молча потом оплатив штраф. Иначе есть риск попасть в неловкую ситуацию, как этот британский владелец Toyota Avensis. Как ты мог увидеть, он попытался импульсивно исправить…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

6 причин, чому не варто їздити на зимових шинах влітку

07.05.2016 г. в 10:56, automotoclub

Які неприємності загрожують автомобілю, водій якого продовжує їздити влітку на зимовій гумі: 1. Розмиті реакції на кермо М'яка еластична гума, поцяткована тонкими лініями, дуже добре чіпляється за лід і промерзлий асфальт. Але при плюсовій температурі вона працює як подушка між автомобілем і дорогою. Кожен рух кермом стає трохи розмитим і загальмованим…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть