Автомобільних доріг в Україні не буде — Гройсман

08.05.2016 г. в 10:34, autodriving

Будівництво по Україні таких доріг, як Новообухівське шосе, зараз фінансово неможливо.

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час інспекції будівництва траси в Київській області.

«Я б дуже хотів, щоб ми будували дороги, як тут. Але це сьогодні неможливо, оскільки вимагає великих коштів. Тільки об’їзна Києва буде коштувати близько 200 млрд грн: 170-200 млрд. Зрозуміло, що зараз це зробити неможливо», — сказав Гройсман. Він також повідомив, що по всій території України в травні і червні буде розпочато поточний і середній ремонт доріг. Для цього передбачено 19 млрд грн.

«Насправді задача дуже важлива і непроста, оскільки автодорожнє господарство, на превеликий жаль, знаходиться в критичному стані. Ми консолідували необхідний ресурс для того, щоб почати і поточний, і середньо-поточний ремонт українських доріг і почати будівництво нових», — сказав прем’єр.

загрузка...
Еще одна новость

Как развлекается "золотая молодежь" Северной Осетии (Видео)

08.05.2016 г. в 10:34, ТСН

Вспыльчивая осетинская брюнетка стала местной звездой Интернета. Девушку остановили за вождение в нетрезвом состоянии. И тут началось горячее шоу. Не просто было местным ГИБДДшникам, потому что кроме жгучей красоты и подвыпившей смелости, в арсенале девушки был еще и острый нож и статус дочери местного экс-прокурора.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Українців масово розводять на “дешевих” авто

08.05.2016 г. в 10:34, ictv

Під виглядом відомих компаній довірливим клієнтам продають “повітря” замість автомобілів. Такі “фірми” заманюють людей низькими цінами, виманюють у людей передоплату, а автомобіль, звісно, ніхто продавати вам і не збирався. Про це розповідає генеральний директор Асоціації автоімпортерів України Олег Назаренко. – Мені оперативники сказали,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть