Безкоштовні парковки та окремі смуги: як Норвегія стимулює перехід на електромобілі

08.05.2016 г. в 15:36, eurointegration

Незважаючи на те, що Норвегія є одним із найбільших постачальників енергоресурсів до Європи (експортуючи не лише газ, а також електроенергію та нафту), ціни на бензин у цій країні досить високі.

Так влада стимулює перехід громадян на автомобілі з альтернативними джерелами живлення.

З цією метою у 2008 році запроваджено програму, відповідно до якої електромобілям було надано низку преференцій на державному рівні: покупцям не потрібно сплачувати ПДВ та дорожній збір, дозволено їздити виділеними смугами руху.

Більш того, електромобілі безкоштовно пересуваються платними дорогами, мостами, тунелями та переправляються поромами. Для них безкоштовні також муніципальні парковки і заряджання батарей.

Програма встановлювала амбітну мету – продати 50 тис. електромобілів до 2017 року. Однак цю позначку було взято ще в квітні 2015 року.

Тому зараз держава надала право муніципалітетам самостійно визначатися щодо збереження тих чи інших преференцій для власників електромобілів.

загрузка...
Еще одна новость

Volvo, Ford, Google і Uber готують революцію світу авто

08.05.2016 г. в 15:36, bilshe

Volvo, Ford, Google і Uber об'єдналися для спільної роботи. Бренди мають на меті створення революційного безпілотного автомобіля. Свій альянс компанії назвали Self-Driving Coalition for Safer Streets. Обрано і офіційного представника об'єднання. Ним став Девід Стрікленд. Що ж, чекатимемо більше інформації про розробки Volvo, Ford, Google і…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Tesla в мире будущего, зависящем от нефти, — видео

08.05.2016 г. в 15:36, slavpeople

Видеомейкеры Freise Brothers опубликовали на своём канале в Vimeo видеоролик об автомобиле Tesla в мире будущего, зависящем от находящегося в дефиците горючего. Кадры сопровождаются закадровым голосом, произносящим слова Николы Теслы о преимуществах электричества. Заказан ли этот ролик самой компанией или является «самодеятельностью» авторов, неизвестно,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть