ЛАЗ-А183F0 — найбільш вдала розробка вітчизняної автобусної промисловості

09.05.2016 г. в 09:08, autodriving

ЛАЗ-А183F0 на сьогоднішній день є найбільш вдалою розробкою вітчизняної автобусної промисловості. У той же час через застосування комплектуючих європейських виробників вартість стандартної модифікації ЛАЗ-А183D1 виявилася занадто висока для переважної більшості потенційних замовників. З усіх міст України тільки Київ зміг дозволити собі закупівлі великої кількості нових автобусів.

Тому в 2007 році на ЛАЗі була випущена бюджетна модифікація автобуса – ЛАЗ-А183F0, вартість якої значно нижче базової модифікації ЛАЗ-А183D1. Для здешевлення вартості машини довелося відмовитися від дорогого німецького двигуна – ЛАЗ-А183F0 укомплектований китайським двигуном YuChai. Також львів’яни відмовилися від портальних мостів, через що довелося пожертвувати низкою підлогою по всій довжині – задня частина автобуса має високий рівень підлоги. Автоматична коробка передач у автобуса була замінена механічною.

Здешевлені і деякі деталі салону – так в ЛАЗ-А183F0 відсутні кнопки сигналу водієві на поручнях, а замість цільної лінії світильників встановлені дешеві одинарні. Відсутній фальшдах, але, на жаль, вентиляційні люки в автобусі так і не з’явилися, за винятком двох невеликих аварійних люків в передній і задній частинах салону. На відміну від ЛАЗ-А183D1, в салоні ЛАЗ-А183F0 34 місця для сидіння, а загальна кількість місць – 100. Кабіна водія відокремлена від салону повної перегородкою.

ЛАЗ-А183F0 призначений, в першу чергу, для обласних центрів України, які не в змозі дозволити собі закупівлі дорогих ЛАЗ-А183D1.

загрузка...
Еще одна новость

Как и где приобрести авто в четыре раза дешевле?

09.05.2016 г. в 09:08, vipautonews

В нашей стране самые высокие налоги на ввоз импортных транспортных средств. Увеличивая импортные пошлины, украинское правительство якобы защищает собственногопроизводителя. Но так ли это на самом деле? Украинские журналисты совершилиэкскурсию на авторынки в Вильнюсе и были удивлены местными ценами. Предлагаем вашему вниманию шокирующее расследование…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Nissan рассказал о своем новом кроссовере Kicks

09.05.2016 г. в 09:08, vipautonews

Японский автомобильный концерн Nissan подробно рассказал о своем новом кроссовере Kicks. Модель является официальным автомобилем Олимпийских игр в этом году и будет продаваться в более чем 80 странах. Об этом сообщает planet-today.ru Сперва новинка появится в Бразилия. Кроссовер будет выпускаться на двух заводах концерна — в Мексике в Агуаскальентесе…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть