Як упізнати крадений автомобіль: прості правила

09.05.2016 г. в 11:50, mmr

Для того, аби не придбати крадений автомобіль, потрібно дотримуватися простих правил.

По-перше, треба звірити VIN-код уживаного автомобіля – це 17 цифр, за якими можна ідентифікувати автомобіль. Він зазначений у технічній документації і на авто (в залежності від марки – в різних місцях)

Крім цього, в будь-якому випадку потрібно звірити номер кузова з тим, який вказано в техпаспорті. Там не повинно бути ніяких потертостей, подряпин або виправлень.

Далі – перевірити маркування скла на вікнах. І ні в якому разі не шкодувати грошей на перевірку фахівцями. Вони винесуть остаточний вердикт.

Сумніви повинні викликати авто, які продаються за більш низькою ціною, ніж ринкова, а також, які продають у великих містах, хоча вони зареєстровані в провінції. По-перше, автомобіль можна перевірити на офіційному сайті МВС, в розділі “Транспортні засоби в розшуку” . Там можна ввести номер державного знака, номер кузова або шасі і таким чином переконатися, чи знаходиться авто у розшуку в зв’язку з незаконним заволодінням.

Оформляти договір купівлі-продажу треба у досвідченого нотаріуса.

Якщо людина придбала крадене авто, вона ризикує потрапити під слідство. Правоохоронці конфіскують авто, будуть з’ясовувати всі подробиці. Може бути довга судова тяганина. Стаття 289 КК України пояснює, що незаконне заволодіння транспортним засобом з будь-якою метою карається штрафом 1000 – 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (а це 17000 – 20400000 гривень) або позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.

загрузка...
Еще одна новость

Нужны ли защитные столбики на остановках общественного транспорта

09.05.2016 г. в 11:50, ТСН

Столичные активисты заботятся о безопасности пассажиров общественного транспорта. Для этого они предлагают установить возле каждой остановки специальные столбики, предназначенные защищать людей. Журналисты программы Джедаи выясняли, нужна ли такая инновация.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Google утверждает, что по херсонским дорогам ездить не стоит

09.05.2016 г. в 11:50, khersonline

Google предлагает водителям карту состояния автодорог Украины, на которой прорисованы и показаны маршруты, где покрытие транспортных путей хорошее, а где необходим ремонт. На карте задействованы 3 цвета: зеленый – ям нет и передвигаться можно со скоростью больше 100 км/ч; желтый – ям мало и средняя скорость – меньше 100 км/ч; красный цвет – состояние…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть