В Україні "засвітився" рідкісний автомобіль ручної збірки

10.05.2016 г. в 09:36, kreschatic

В Україні є деякі суперкари, про наявність яких в країні іноді можна дізнатися лише з фото за кордоном. Цей Морган - саме такий випадок. До того, як він засвітився в Мінську, в Україні ніхто його не бачив, хоча він має дніпропетровську реєстрацію.

Унікальний автомобіль, незважаючи на старомодну зовнішність, насправді досить свіжа модель. Morgan 4 - це квінтесенція древніх і новітніх технологій, що робить модель воістину вражаючий і гаряче улюбленої у колекціонерів. Почнемо з того, що машина має дерев'яний каркас, зроблений за технологіями 100-річної давності. А ось під капотом - цілком сучасний двигун з безпосереднім уприскуванням. А саме - Фордовський Duratec GDI 2.0, який дозволяє бадьорого «дідка» набирати першу сотню за 7 з хвостиком секунд.

У Британії початкова ціна такого автомобіля складає 36 000 фунтів (майже 60 тисяч доларів). Але неможливо просто прийти і купити, оскільки в марки замовлення розписані на місяці, а то й на роки вперед, а з огляду на ручний процес складання, британська мануфактура не може собі дозволити масове виробництво конвеєрного типу. Тому середній термін очікування замовлення - 1-1,5 року.

загрузка...
Еще одна новость

Український авторинок продемонстрував нові успіхи

10.05.2016 г. в 09:36, biz

У квітні автодилери реалізували 5630 легкових машин, це на 72% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року. Разом з тим зафіксовано зростання продажів на рівні 15% в порівнянні з березневими показниками. Лідером ринку залишається Toyota, яка має 14% ринку. Компанія вперше за кілька років змогла продати більше 800 автомобілів. Друге…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как ездят маршрутки в Николаеве: красный свет не повод для остановки (ВИДЕО)

10.05.2016 г. в 09:36, nikpravda

В Николаеве была замечена очередная маршрутка, для которой «красный» свет не повод останавливаться. Видео было размещено на канале Youtube. Как видно водитель маршрутки передвигаясь по проспекту Центральному (Ленина) перед перекрёстком с ул. 3-я Слободская (Дзержинского) не остановился на запрещающий сигнал светофора, а решил успеть проскочить. …

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть