Черкасець провчив нахабного водія, який викинув недопалок

10.05.2016 г. в 10:14, vikka

Оригінальним способом провчив водія-нахабу Олексій Юрін. Інцидент стався 4 травня у Південно-Західному районі міста. Про це черкасець пише на своїй сторінці у Facebook.

"На повороті із Сумгаїтської на Одеську водій машини викинув з вікна недопалок, який упав прямо мені під ноги. Недовго думаючи, я підібрав недопалок і кинув назад у вікно зі словами: "Ви загубили". Водій щось кричав у мій бік, активно розмахуючи руками, але я не чув через навушники. Може, емоційно дякував", – написав він.

До речі, відео з дівчиною на мотоциклі, яка у Росії виховувала некультурних водіїв, "повертаючи" їм викинуте сміття до автівок, набуло величезної популярності в інтернет-мережі. На сервісі Youtube воно зібрало понад 25 мільйонів переглядів. Незважаючи на те, що відео виявилося постановкою, сам спосіб боротьби за чисте місто неабияк приглянувся користувачам та став своєрідним флешмобом у країнах СНД.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні "засвітився" рідкісний автомобіль ручної збірки

10.05.2016 г. в 10:14, kreschatic

В Україні є деякі суперкари, про наявність яких в країні іноді можна дізнатися лише з фото за кордоном. Цей Морган - саме такий випадок. До того, як він засвітився в Мінську, в Україні ніхто його не бачив, хоча він має дніпропетровську реєстрацію. Унікальний автомобіль, незважаючи на старомодну зовнішність, насправді досить свіжа модель. Morgan…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Український авторинок продемонстрував нові успіхи

10.05.2016 г. в 10:14, biz

У квітні автодилери реалізували 5630 легкових машин, це на 72% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року. Разом з тим зафіксовано зростання продажів на рівні 15% в порівнянні з березневими показниками. Лідером ринку залишається Toyota, яка має 14% ринку. Компанія вперше за кілька років змогла продати більше 800 автомобілів. Друге…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть