Правда та міфи про розмитнення автомобілів для учасників бойових дій

10.05.2016 г. в 11:43, akulamedia

Закон, який дозволить учасникам бойових дій завозити нерозмитнені автомобілі в Україну, лежить на розгляді у нардепів.

Про це "Акулі" розповів керівник Штабу юридичної допомоги військовим Антон Красов.

Юрист спростував міфи про те, що нині АТОшники можуть спокійно ввозити нерозмитнені автівки в Україну. Така інформація поширювалася в ЗМІ останнім часом.

На даний час у Верховній Раді дійсно зареєстрований законопроект щодо розмитнення автомобілів для учасників бойових дій, але за нього депутати ще не голосували.

"Жодних змін до законодавства, зокрема до Податкового кодексу України, не внесено і жодних пільг по розмитненню автомобілів для учасників бойових дій немає. Тому говорити про те, що АТОшникам дозволили ввозити нерозмитнені автомобілі, є некоректним та на даний час передчасним. Така ініціатива є, вона обговорюється, однак подібні статті у ЗМІ та обговорення вже тривають більше року, а рішення про надання такої пільги так і не прийняте. Чи буде діяти дана пільга залежить від Верховної Ради", - наголосив Красов.

загрузка...
Еще одна новость

Украинцы резко увеличили покупки автомобилей

10.05.2016 г. в 11:43, ubr

Продажи новых легковых автомобилей в Украине в апреле выросли на 86%, до 5,7 тыс. штук – ”Укравтопром”. Продажи новых легковых автомобилей в Украине в апреле 2016 года по сравнению с аналогичным периодом 2015 года выросли на 86% - до 5,697 тыс. единиц, сообщает пресс-служба ассоциации ”Укравтопром”. По данным ассоциации, по сравнению с мартом…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Ford разработал первый мобильный аэродинамический туннель

10.05.2016 г. в 11:43, motor

Компания Ford разработала первый в мире мобильный аэродинамический туннель. Новинка будет использоваться на предприятиях компании для проверки выпущенных автомобилей на качество шумоизоляции и для оценки уровня шума от ветра в салоне во время движения. «Этот проект родился из-за желания быть лучшими в области защиты салона от шума, к которому так…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть