Мотоцикл може пролетіти чотири метри

11.05.2016 г. в 01:35, gazeta

— Це найшаленіша річ, на якій я літав, — каже 37-річний каскадер і сантехнік Колін Ферз із Великої Британії. Він сконструював літаючий мотоцикл.

Колін обережно сідає на раму апарата посеред поля. Заводить. Піднімається на півметра. Пропелери голосно гудуть. Мотоцикл пролітає 3–4 м над травою і вдаряється об землю.

— Зробив цю машину, бо мене вмовили тисячі фанатів, — продовжує Ферз. — Немає коліс, керма і гальм, навіть сидіння. Тому ним важко маневрувати. Під час перших польотів ламалися гвинти.

Британець у своєму гаражі зібрав літальний апарат з алюмінієвих труб і пластин. Піднімається у повітря за ­допомогою двох двигунів із гвинтами. ­Працюють на бензині.

Машина летить невисоко і на короткі ­відстані.

— Приладнав неонову підсвітку. Ще апарат може запускати феєрверки, — говорить Колін.

Раніше він зібрав велосипед із реактивним двигуном, дитячий візочок, що розганяється до 48 км/год, і найдовший у світі 22-метровий мотоцикл. Він розрахований на 25 людей.

Коліна Ферза називають "божевільним винахідником". 16-річним покинув школу. Працював сантехніком. 2010-го створив скутер із вогнеметом. Його полум'я сягає майже 5 м. Правоохоронці вважали скутер за зброю. Коліна за зберігання скутера-­вогнемета заарештували на два місяці.

загрузка...
Еще одна новость

Эксперт озвучил неожиданный недостаток самоуправляемых автомобилей

11.05.2016 г. в 01:35, nua

Канадский автомобильный эксперт Барри Кирк (Barrie Kirk) утверждает, что с появлением на дорогах разных стран мира самоуправляемых автомобилей увеличится и количество людей, которые отдают предпочтение сексу в транспортном средстве. По словам господина Кирка, это обстоятельство ни в коем случае не стоит расценивать как преимущество. Скорее, речь…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Каждый сильный ливень превращает Запорожье в Атлантиду (Видео)

11.05.2016 г. в 01:35, newsyou

Сегодня, 10 мая в Запорожье идет сильный дождь, который уже отправил многие дороги под воду. Напомним, что в пятницу дождь парализовал дорожное движение в районе автовокзала, причиной тому стал высокий уровень воды, который не позволял быстро ездить. Отметим, что сегодня на том же месте уровень воды невысокий и автомобили могут проехать спокойно,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть