Гройсман поддержал идею создания специального дорожного фонда за счет сбора акцизов

11.05.2016 г. в 07:20, oilreview

Премьер-министр Украины Владимир Гройсман назвал положительной и «имеющей право на жизнь» идею создания в Украине специального дорожного фонда, финансирование которого осуществлялось бы за счет акцизов на топливо.

Об этом он сказал в ходе инспекции участка Новообуховской автомобильной трассы в Киевской области.

«Есть идея создания дорожного фонда, который будет наполняться за счет акцизов. Думаю, что эта идея имеет право на жизнь», — сказал В. Гройсман, добавив, что дискуссия о создании такого фонда будет вестись в парламенте.

Вместе с тем, он напомнил, что сегодня в Украине существуют сразу несколько источников финансирования дорожных работ — акцизы, местные бюджеты, Фонд регионального развития.

«Это те ресурсы, которые мы можем объединить и вывести ситуацию из критического состояния», — отметил глава правительства.

загрузка...
Еще одна новость

Безпілотні авто можуть покласти край ері бензинових двигунів

11.05.2016 г. в 07:20, obozrevatel

Уже менш як за 10 років на дорогах з'являться "розумні" електричні авто, які самі підбиратимуть і висаджуватимуть людей у потрібному місці та навіть зможуть доглядати самі за собою, вважає канадський програміст та розробник автомобілів-безпілотників Бред Темплтон. До Берліна він приїхав, щоб взяти участь у форумі американського Університету Унікальності (Singularity University). Це - бізнес-інкубатор з Кремнієвої долини, який пропонує освітні програми в галузі новітніх технологій, а також надає допомогу при створенні стартапів. Отже, на берлінському форумі, організованому Університетом Унікальності, йшлося про мобільність. У 2014 році лише в США загальний пробіг автомобілів склав 4 мільярди 740 мільйонів кілометрів. І далеко не всі поїздки були безпечними: позаторік 32 тисячі 675 люд…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Мотоцикл може пролетіти чотири метри

11.05.2016 г. в 07:20, gazeta

— Це найшаленіша річ, на якій я літав, — каже 37-річний каскадер і сантехнік Колін Ферз із Великої Британії. Він сконструював літаючий мотоцикл. Колін обережно сідає на раму апарата посеред поля. Заводить. Піднімається на півметра. Пропелери голосно гудуть. Мотоцикл пролітає 3–4 м над травою і вдаряється об землю. — Зробив цю машину, бо мене вмовили тисячі фанатів, — продовжує Ферз. — Немає коліс, керма і гальм, навіть сидіння. Тому ним важко маневрувати. Під час перших польотів ламалися гвинти. Британець у своєму гаражі зібрав літальний апарат з алюмінієвих труб і пластин. Піднімається у повітря за ­допомогою двох двигунів із гвинтами. ­Працюють на бензині. Машина летить невисоко і на короткі ­відстані. — Приладнав неонову підсвітку.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть