Що шкідливіше: бензин чи дизель

12.05.2016 г. в 02:25, m2motors

За результатами дослідження, частка дизельних вихлопів у вторинних органічних забрудненнях нікчемна настільки, що нею практично можна нехтувати.

За даними фахівців Об’єднаного інституту досліджень довкілля і Національного управління океанічних і атмосферних досліджень, вторинні органічні забрудники виникають через те, що речовини, що виділяються в атмосферу, вступають в реакцію з атмосферними газами і один з одним.

Таким чином, продукти згорання як бензинового, так і дизельного палива є головними причинами появи вторинного забруднення. Тільки частини бензинових вихлопів у формуванні цього виду бруду виявилась в чотири рази більшою порівняно з продуктами згорання дизельного палива.

Як повідомив керівник дослідження Ройя Барейні, частка дизельних вихлопів і вторинні забруднення, що виникають з неї, нікчемні, ними практично можна нехтувати. “За максимальними оцінками вона становить біля 20″. Наш експеримент був проведений в Лос-Анджелесі, де спостерігається практично замкнута система циркуляції повітря: від зовнішніх повітряних потоків місто захищене горами. Проби повітря брали в різні дні. Дослідження дали несподіваний результат, протилежний до наших очікувань”, – заявила Барейни.

Втім, учені також відмітили, що кількість автомобілів з дизельними двигунами все-таки набагато менша, ніж з бензинових.

загрузка...
Еще одна новость

В Киеве микроавтобус влетел в отель: появилось видео

12.05.2016 г. в 02:25, novosti

Как отмечается, водитель микроавтобуса уснул за рулем и вылетел с дороги, врезавшись в ступеньки гостиницы "Лыбидь" со стороны казино. Прибывшие полицейские и бригада "скорой" установили, что водитель трезв.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Харькове уничтожают автомобили (ВИДЕО)

12.05.2016 г. в 02:25, newsyou

Во дворе дома по улице Сухумской, 11 сгорела иномарка. Как рассказали в пресс-службе ГУ ГСЧС в Харьковской области, инцидент произошел в 03:42. «На момент прибытия специалистов, огнем был охвачен моторный отсек и частично салон автомобиля «BMW» (2016 года выпуска). Общая площадь возгорания составила около 1 кв. метра. Пожар был ликвидирован в 03:51»,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть