Як навчитися правильно їздити — поради експерта

12.05.2016 г. в 13:50, gazeta

Автоновачки стикаються з низкою проблем під час перших виїздів. Але всі труднощі виникають через страх і нерозуміння дій інших учасників дорожнього руху. Про це пише gazeta.

«Перш за все, треба навчитися відчувати габарити автомобіля і довести до автоматизму усі рухи», — радить Gazeta.ua Михайло Горбачов, автогонщик, інструктор i автор книг про безпечну їзду. Він розповідає,

«Бачити капот свого автомобіля зовсім не обов’язково. Не треба дивитися прямо перед ним, намагаючись спрямувати його по центру дороги або між машинами. Ваші руки на підсвідомому рівні повертають кермо в потрібному місці і на потрібний кут так, щоб машина їхала за вашим поглядом. Навчитися водити машину — це навчитися правильно вести свій погляд. Тобто дивитися туди, куди ви хочете їхати», — каже Михайло Горбачов.

Також важливий фактор, який веде до помилок недосвідчених водіїв — це страх. Новачки бояться перешкодити комусь із інших водіїв. Вони сильно хвилюються, коли невдало рушають на світлофорі.

«Щоб позбутися страху, я раджу зупинившись на світлофорі в групі автомобілів просто вимкнути двигун і ввімкнути «аварійку» якраз в той момент, коли засвітиться зелене світло. У цей момент потрібно зберігати спокій. Тоді страх поступово пройде. У кожного автомобіля може вимкнутись мотор. В цьому нема нічого жахливого. Виконавши цей простий психологічний тест кілька разів, ви зауважите, що панічний страх комусь перешкодити на дорозі у вас зник. Тож ви перебуваєте за кермом у стані спокою і повної концентрації уваги», — додав Горбачов.

Коли вже водій відчуває габарити, він повинен навчитися правильно маневрувати у потоці автомобілів та дотримувати інтервалу та дистанції руху. Маневрувати в потоці це означає вільно перелаштовуватися в іншу смугу, щоб нікому не створювати перешкод.

Нагадаємо, кермо потрібно крутити максимально плавно і м’яко, намагаючись повертати кермо на мінімально можливий кут.

загрузка...
Еще одна новость

KRAZ Cobra – український бронеавтомобіль на основі Toyota Land Cruiser 200

12.05.2016 г. в 13:50, mmr

KRAZ Cobra – український автомобіль з колісною формулою 4х4, який об’єднав функції бронетранспортера і бронеавтомобіля. KRAZ Cobra був сконструйований на базі Toyota Land Cruiser 200 канадсько-еміратською компанією Streit Group і збирається за ліцензією на Кременчуцькому автомобільному заводі з 2013 року. Вперше демонстраційний зразок показали публіці…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Большой ремонт: дорогу в центре Киева починят за 72 миллиона

12.05.2016 г. в 13:50, segodnya

Дорогу сдадут раньше срока и дают гарантию на 7 лет. Уже больше месяца на бульваре Тараса Шевченко, от центра в сторону проспекта Победы, продолжается реконструкция проезжей части, которую в последний раз капитально ремонтировали 36 лет назад. Водители устали от пробок, но говорят, что под впечатлением от крутой техники и работоспособности рабочих.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть