Незвичайні транспортні засоби почали робити в Кіото

12.05.2016 г. в 15:58, mmr

Мотоцикл в натуральну величину, бетмобіль і навіть космічний корабель – все це робить з картону японський художник Масахіко Сенді.

Художник Масахіко Сенді з японського міста Кіото настільки полюбив вироби з картону, що робить з цього матеріалу найнеймовірніші речі. Крім історичних персонажів і тварин, одна з популярних тем для творчості – транспортні засоби.

Принадність картону – в його дешевизні. Ось тільки на будівництво моделей потрібно чимало часу. Так, нещодавно Масахіко Сенді побудував мотоцикл в натуральну величину, що зажадало три місяці копіткої праці.

А ось на створення з картону космічного корабля Millennium Falcon з «Зоряних воєн» пішло менше часу – всього два тижні. Причому сім днів пішло тільки на проектування майбутньої моделі зорельота. Є в «гаражі» у Масахіко Сенді і автомобілі – наприклад, відомий реактивний Бетмобіль Бертона, виконаний, правда, в дещо зменшеному вигляді.

Ви можете використовувати щільний папір для побудови неймовірної моделі. Коли я задумую цікаву ідею, я не заспокоюся, поки не втілю її в життя», – зазначає 62-річний Масахико Сенді. Більш докладно про картонні творіння талановитого художника можна дізнатися на його сторінці в Facebook.

загрузка...
Еще одна новость

Рентабельность электрокаров сильно преувеличена - эксперты

12.05.2016 г. в 15:58, gogetnews

Европейский автоклуб ADAC провел исследование, в ходе которого эксперты вычисляли цену владения автомобилями с различными типами двигателей. Вывод, к которому они пришли, оказался неожиданным: рентабельность электрокаров сильно преувеличена. Для подсчетов брали усредненные показатели: эксплуатация машины в течение четырех лет при среднегодовом пробеге 15 000 километров. Оказалось, автомобили на электрической тяге невыгодны, даже если владелец не покупает топливо и пользуется налоговыми льготами на экологически чистый транспорт. Во-первых, стоимость электромобилей гораздо выше, чем машин с традиционными ДВС. Так, эксперты указали на то, что электрический Volkswagen Up! обойдется на 11 000 евро дороже бензинового, а Renault Zoe дороже Renault Clio почти на треть. Во-вторых, утверждают представители…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине собираются сильно ухудшить качество бензина

12.05.2016 г. в 15:58, newsoboz

В Министерстве аграрной политики заговорили о необходимости повысить содержание биоэтанола в бензине до 10% и ссылаются в этом вопросе на европейский опыт. Однако, как отмечают эксперты, европейцы уже сами отказались от подобных идей, а если в Украине все же пойдут на такой шаг, то качество бензина может ухудшиться. Инициатива МинАПК повысить долю биоэтанола вызывает определенные сомнения. "Необходимость такого мероприятия вызывает сомнения, поскольку 10%-е содержание спирта может негативно отразиться на двигателях автомобилей", - сказал независимый эксперт по энергетике Владимир Сапрыкин. К тому же в Украине к такому топливу не адаптированы 2/3 автомобилей, добавляет замдиректора научно-технического центра "Психея" Геннадий Рябцев. "Б бензин Е-10 (с 10%м содержанием биоэтанола) и другие смеси с большим содержанием биоэтанола не рекомендованы производителями практическ…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Як навчитися правильно їздити — поради експерта

12.05.2016 г. в 15:58, gazeta

Автоновачки стикаються з низкою проблем під час перших виїздів. Але всі труднощі виникають через страх і нерозуміння дій інших учасників дорожнього руху. Про це пише gazeta. «Перш за все, треба навчитися відчувати габарити автомобіля і довести до автоматизму усі рухи», — радить Gazeta.ua Михайло Горбачов, автогонщик, інструктор i автор книг про безпечну їзду. Він розповідає, «Бачити капот свого автомобіля зовсім не обов’язково. Не треба дивитися прямо перед ним, намагаючись спрямувати його по центру дороги або між машинами. Ваші руки на підсвідомому рівні повертають кермо в потрібному місці і на потрібний кут так, щоб машина їхала за вашим поглядом. Навчитися водити машину — це навчитися правильно вести свій погляд. Тобто дивитися туди, куди ви хочете їхати», — каже Михайло Горбачов. Також важливий фактор,…

Прочитать новость
Loading...

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть