Незвичайні транспортні засоби почали робити в Кіото

12.05.2016 г. в 15:58, mmr

Мотоцикл в натуральну величину, бетмобіль і навіть космічний корабель – все це робить з картону японський художник Масахіко Сенді.

Художник Масахіко Сенді з японського міста Кіото настільки полюбив вироби з картону, що робить з цього матеріалу найнеймовірніші речі. Крім історичних персонажів і тварин, одна з популярних тем для творчості – транспортні засоби.

Принадність картону – в його дешевизні. Ось тільки на будівництво моделей потрібно чимало часу. Так, нещодавно Масахіко Сенді побудував мотоцикл в натуральну величину, що зажадало три місяці копіткої праці.

А ось на створення з картону космічного корабля Millennium Falcon з «Зоряних воєн» пішло менше часу – всього два тижні. Причому сім днів пішло тільки на проектування майбутньої моделі зорельота. Є в «гаражі» у Масахіко Сенді і автомобілі – наприклад, відомий реактивний Бетмобіль Бертона, виконаний, правда, в дещо зменшеному вигляді.

Ви можете використовувати щільний папір для побудови неймовірної моделі. Коли я задумую цікаву ідею, я не заспокоюся, поки не втілю її в життя», – зазначає 62-річний Масахико Сенді. Більш докладно про картонні творіння талановитого художника можна дізнатися на його сторінці в Facebook.

загрузка...
Еще одна новость

Рентабельность электрокаров сильно преувеличена - эксперты

12.05.2016 г. в 15:58, gogetnews

Европейский автоклуб ADAC провел исследование, в ходе которого эксперты вычисляли цену владения автомобилями с различными типами двигателей. Вывод, к которому они пришли, оказался неожиданным: рентабельность электрокаров сильно преувеличена. Для подсчетов брали усредненные показатели: эксплуатация машины в течение четырех лет при среднегодовом пробеге…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине собираются сильно ухудшить качество бензина

12.05.2016 г. в 15:58, newsoboz

В Министерстве аграрной политики заговорили о необходимости повысить содержание биоэтанола в бензине до 10% и ссылаются в этом вопросе на европейский опыт. Однако, как отмечают эксперты, европейцы уже сами отказались от подобных идей, а если в Украине все же пойдут на такой шаг, то качество бензина может ухудшиться. Инициатива МинАПК повысить…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть