Майже всі водії неправильно налаштовують дзеркала

14.05.2016 г. в 15:11, znaj

к говорить статистика, 90% водіїв їздять з неправильно відрегульованими дзеркалами. Дуже часто це стає причиною дорожньо-транспортних пригод.

Щоб дізнатися чи правильно відрегульоване бічне дзеркало достатньо подивитися в нього. Якщо бачите заднє крило свого авто - дзеркало налаштували неправильно. У такому разі більшу зону за автомобілем видно і в бічні, і в дзеркало заднього виду. У той же час зона поруч з автівкою проглядається погано. Такою інформацією поділився портал "mmr".

Пропонуємо ознайомитися з деякими порадами, які допоможуть правильно налаштувати дзеркала в автомобілі.

Регулювання лівого бокового дзеркала

Спочатку відхиліться так, щоб майже торкнулися бокового вікна та налаштуйте бокове дзеркало, щоб видно було заднє крило авто. Коли ви влаштуєтесь у кріслі, то практично не будете бачити бічне крило свого автомобіля.

Регулювання правого бокового дзеркала

Відхиліться в право так, щоб ваша голова знаходилась по центру авто. В такому положенні ви так само побачите заднє крило автівки.

Регулювання дзеркала заднього виду

Центр дзеркала заднього виду обов'язково повинен знаходитись по центру заднього скла автомобіля.

Якщо закріпити дзеркала таким чином, "сліпих зон" стане набагато менше. Ви будете добре бачити автівку, що намагається вас обігнати в дзеркалі заднього виду. Коли авто рушить на обгін, ви побачите його частину в задньому дзеркалі та частину в бічному. Завдяки цьому рівень небезпеки винекнення аварії на дорозі на багото знижується.

Але будьте обережні при паралельній парковці, тому що тепер вам прийдеться більше крутити головою та відхилятись, щоб побачити свою машину та інші. Ні в якому разі не регулюйте дзеркала під час руху. Та не забувайте, що навіть в правильно відрегульованих дзеркалах є "сліпі зони".

загрузка...
Еще одна новость

Чому потрібно користуватися пасками безпеки (відео)

14.05.2016 г. в 15:11, mmr

Внаслідок ДТП люди можуть опинитися на проїжджій частині. Це зумовлено тим, що вони користуються пасками безпеки. Крім цього, водії часто нехтують безпекою свої дітей — не встановлюють дитячих автокрісел. Добріка аварій, внаслідок яких люди вилітають з авто.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

4 совета, как уберечь колеса от кражи

14.05.2016 г. в 15:11, autocentre

Экономические трудности вернули в нашу реальность такую неприятность, как пропажа колес с запаркованных на ночь автомобилей. Как уберечь колеса от кражи, если у вас нет возможности ставить машину на охраняемую стоянку? -- 1. Расположение Один из самых доступных способов защиты от воров – сделать предмет добычи трудодоступным для злоумышленников.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть