Новий міністр пояснив, чому дорожній збір не йде на ремонт доріг

15.05.2016 г. в 10:15, dw

Новий міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів про те, як буде фінансуватись будівництво та ремонт українських доріг, і що потрібно зробити, щоб кошти з дорожнього збору справді скеровували на відновлення та будівництво автошляхів. Також Омельян наголосив, що окрім доріг загального користування слід подбати і про дороги на півдні України, які зазнали сильних руйнацій через пересування по них вантажної техніки.

“Дорожній збір є. Але немає дорожнього фонду, куди б ці гроші направлялися. Зараз вони скеровуються до державного бюджету. І вже з нього вони в ручному порядку виділяються. Якби галузь мала стабільне фінансування та зрозумілий обсяг коштів, який скеровується на дороги, ми мали б абсолютно іншу картину.

Я сподіваюся, що цього року таки проголосують у Верховній Раді створення дорожнього фонду, наступного року його роботу запустять. Наше завдання, щоб це буле не нове окреме джерело корупції, а прозора інституція, де всі будуть бачити, як виділяються кошти і куди вони скеровуються”, – наголосив Омелян під час інтерв’ю виданню Deutsche Welle.

Нагадаємо, цього року виділили понад 18 млрд грн на ремонт автодоріг загального користування.

загрузка...
Еще одна новость

Як упізнати крадений автомобіль: прості правила

15.05.2016 г. в 10:15, automotoclub

Для того, аби не придбати крадений автомобіль, потрібно дотримуватися простих правил. По-перше, треба звірити VIN-код уживаного автомобіля - це 17 цифр, за якими можна ідентифікувати автомобіль. Він зазначений у технічній документації і на авто (в залежності від марки - в різних місцях) Крім цього, в будь-якому випадку потрібно звірити номер кузова з тим, який вказано в техпаспорті. Там не повинно бути ніяких потертостей, подряпин або виправлень. Далі - перевірити маркування скла на вікнах. І ні в якому разі не шкодувати грошей на перевірку фахівцями. Вони винесуть остаточний вердикт. Сумніви повинні викликати авто, які продаються за більш низькою ціною, ніж ринкова, а також, які продають у великих містах, хоча вони зареєстровані в провінції. По-перше, автомобіль можна перевірити на офіційно…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Заборонили продаж автівок, які працюють на бензині чи дизелі

15.05.2016 г. в 10:15,

Уже в 2025 році навіть при всьому бажанні в Голландії не можна буде купити автомобіль, що працює на бензині або дизельному паливі. У продажу будуть тільки машини з нульовим викидом відходів. Таким є проект рішення Генеральних штатів – парламенту країни. Про це повідомляє сайт dutchnews.nl. Термін в дев’ять років для реалізації подібного проекту не так уже й великий. Втім, все можливо, враховуючи популярність піших прогулянок, велосипедів і електричних автомобілів в Нідерландах. Уже зараз електричні автомобілі складають 9,6% ринку: за 2015 рік було зареєстровано 450 тисяч нових автомобілів, при цьому куплено 43 тисячі автомобілів на електриці. Автори законопроекту сподіваються, що до 2025 року завдяки їх закону не тільки покращиться екологічна ситуація в країні, але і розвинуться…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть