Новий міністр пояснив, чому дорожній збір не йде на ремонт доріг

15.05.2016 г. в 10:15, dw

Новий міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів про те, як буде фінансуватись будівництво та ремонт українських доріг, і що потрібно зробити, щоб кошти з дорожнього збору справді скеровували на відновлення та будівництво автошляхів. Також Омельян наголосив, що окрім доріг загального користування слід подбати і про дороги на півдні України, які зазнали сильних руйнацій через пересування по них вантажної техніки.

“Дорожній збір є. Але немає дорожнього фонду, куди б ці гроші направлялися. Зараз вони скеровуються до державного бюджету. І вже з нього вони в ручному порядку виділяються. Якби галузь мала стабільне фінансування та зрозумілий обсяг коштів, який скеровується на дороги, ми мали б абсолютно іншу картину.

Я сподіваюся, що цього року таки проголосують у Верховній Раді створення дорожнього фонду, наступного року його роботу запустять. Наше завдання, щоб це буле не нове окреме джерело корупції, а прозора інституція, де всі будуть бачити, як виділяються кошти і куди вони скеровуються”, – наголосив Омелян під час інтерв’ю виданню Deutsche Welle.

Нагадаємо, цього року виділили понад 18 млрд грн на ремонт автодоріг загального користування.

загрузка...
Еще одна новость

Як упізнати крадений автомобіль: прості правила

15.05.2016 г. в 10:15, automotoclub

Для того, аби не придбати крадений автомобіль, потрібно дотримуватися простих правил. По-перше, треба звірити VIN-код уживаного автомобіля - це 17 цифр, за якими можна ідентифікувати автомобіль. Він зазначений у технічній документації і на авто (в залежності від марки - в різних місцях) Крім цього, в будь-якому випадку потрібно звірити номер кузова…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Заборонили продаж автівок, які працюють на бензині чи дизелі

15.05.2016 г. в 10:15,

Уже в 2025 році навіть при всьому бажанні в Голландії не можна буде купити автомобіль, що працює на бензині або дизельному паливі. У продажу будуть тільки машини з нульовим викидом відходів. Таким є проект рішення Генеральних штатів – парламенту країни. Про це повідомляє сайт dutchnews.nl. Термін в дев’ять років для реалізації подібного проекту…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть