Когда в Украине заработают камеры фиксации скорости

15.05.2016 г. в 10:46, o-doroge

Сроки введения автоматической фиксации нарушений правил дорожного движения опять передвинули.

В прошлом году МВД заявило, что система автоматической фиксации нарушений ПДД заработает в июне 2016 года. Но сейчас в министерстве поняли – не успевают. Поэтому МВД в очередной раз отодвинуло время введения камер – уже на осень текущего года.

Причина сдвига сроков, по версии МВД и Нацполиции – «не успели подготовить соответствующие документы». Ранее эти ведомства планировали подать на утверждение Кабмину проект постановления «Об утверждении Порядка функционирования системы фиксации правонарушений в сфере обеспечения безопасности дорожного движения». На данный момент документ дорабатывается в структурных подразделениях Нацполиции, затем его должны согласовать центральные органы исполнительной власти, после чего он будет направлен на рассмотрение Кабинетом министров.

Группа экспертов подготовила сопутствующий проект отраслевого стандарта «Безопасность дорожного движения. Система автоматической фиксации правонарушений. Общие технические требования», который в данный момент направлен на утверждение и регистрацию в Министерство юстиции.

По заявлению директора Главного сервисного центра МВД Владислава Криклия, в настоящий момент обсуждается множество вариантов функционирования системы автоматической фиксации нарушений ПДД.

загрузка...
Еще одна новость

Новий міністр пояснив, чому дорожній збір не йде на ремонт доріг

15.05.2016 г. в 10:46, dw

Новий міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів про те, як буде фінансуватись будівництво та ремонт українських доріг, і що потрібно зробити, щоб кошти з дорожнього збору справді скеровували на відновлення та будівництво автошляхів. Також Омельян наголосив, що окрім доріг загального користування слід подбати і про дороги на півдні України, які зазнали сильних руйнацій через пересування по них вантажної техніки. “Дорожній збір є. Але немає дорожнього фонду, куди б ці гроші направлялися. Зараз вони скеровуються до державного бюджету. І вже з нього вони в ручному порядку виділяються. Якби галузь мала стабільне фінансування та зрозумілий обсяг коштів, який скеровується на дороги, ми мали б абсолютно іншу картину. Я сподіваюся, що цього року таки проголосують у Верховній Раді створення дорожнього фонду, наступного року його роботу запустять. Наш…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як упізнати крадений автомобіль: прості правила

15.05.2016 г. в 10:46, automotoclub

Для того, аби не придбати крадений автомобіль, потрібно дотримуватися простих правил. По-перше, треба звірити VIN-код уживаного автомобіля - це 17 цифр, за якими можна ідентифікувати автомобіль. Він зазначений у технічній документації і на авто (в залежності від марки - в різних місцях) Крім цього, в будь-якому випадку потрібно звірити номер кузова з тим, який вказано в техпаспорті. Там не повинно бути ніяких потертостей, подряпин або виправлень. Далі - перевірити маркування скла на вікнах. І ні в якому разі не шкодувати грошей на перевірку фахівцями. Вони винесуть остаточний вердикт. Сумніви повинні викликати авто, які продаються за більш низькою ціною, ніж ринкова, а також, які продають у великих містах, хоча вони зареєстровані в провінції. По-перше, автомобіль можна перевірити на офіційно…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть