Покупцям вживаних авто зменшили податкове навантаження

16.05.2016 г. в 15:08, mmr

В Україні змінено податкові правила продажу вживаних автомобілів

Прийнятий Верховною Радою України закон значно полегшує податкове навантаження на покупця автомобіля, що був у використанні.

Йдеться про прийнятий закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання ринку уживаних транспортних засобів».

У чому ж суть цих змін? Якщо до прийняття цього закону податком обкладалася повна вартість авто, то тепер податок тільки потрібно платити лише тільки з комісійних платежів і маржі салону.

Покажемо це на конкретному прикладі. Візьмемо в якості умовної вартості автомобіля суму $ 10 000. Раніше сума податку б склала $ 3 000, і тоді покупцеві авто довелося б заплатити $ 13 000. Тепер же при такій же стартової вартості транспортного засобу, сума додаткових зборів складе від $ 500 до $ 1 000 – разом новий власник обмежиться сумою $ 11 000.

Отже, за новими правилами, сума податків з продажу б/в авто знижена на 67-83% в залежності від покупки.

загрузка...
Еще одна новость

Автомобили Chevrolet научились предвещать поломки

16.05.2016 г. в 15:08, autoportal

Компания Chevrolet запустила сервис Proactive Alerts, который самостоятельно диагностирует техническое состояние автомобиля Анализ исправности позволяет системе предвещать возможные будущие поломки. Схожая технология используется в самолете Boeing 787. Система работает с помощью спутникового сервиса OnStar, а анализ технического состояния, как сообщают…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Боротьба з п’яними за кермом: новий спосіб з Білорусі

16.05.2016 г. в 15:08, mmr

У білоруському місті Волковиськ на буханках хліба розмістили заклик не пити за кермом. Місцевий хлібзавод випустив партію хліба зі стікером «ДАІ попереджає: п’яним за кермом не місце!». Акцію підтримала православна церква. Почесний настоятель Свято-Благовіщенського храму протоієрей Володимир Кишкун освятив випущену продукцію. На хлібозаводі відзначили,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть