Верховная Рада провалила законопроект, который должен устранить проблемы со стоянками

16.05.2016 г. в 19:59, ТСН

Предполагалось, что вместо полиции нарушителей будут гонять инспекторы парковочного пространства.

В отличие от нынешних парковщиков, они могли бы получить более широкие полномочия.

Впрочем, подсластили пилюлю другим законом: чиновники упростили процедуру торговли подержанными авто через официальные дилерские сети.

загрузка...
Еще одна новость

Автомобілі "Деу" продаватимуть під маркою "Равон"

16.05.2016 г. в 19:59, gazeta

Минулого місяця уряд скасував додатковий збір на машини з Узбекистану. Він становив 12,12% вартості авто. — Мито зняли у відповідь на відміну мита на наші машини. Узбецький уряд запровадив його влітку торік, — говорить директор компанії "Автоконсалтинг" 39-річний Олег Омельницький. — З Узбекистану до нас завозили лише автівки корейської марки "Деу" — "Гентра", "Нексія" та "Матіз". Остання була найдешевшим новим авто на нашому ринку, коштувала 150 тисяч гривень. Введення додаткового збору призвело б до подорожчання узбецьких машин, продажі зменшилися б. Тому їх перестали возити в Україну. 2016-го "Деу" повернуться на наш ринок під брендом "Равон". Його узбецький автовиробник придумав для машин, які продає за кордон.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як довго можуть служити автомобільні шини

16.05.2016 г. в 19:59, m2motors

Наскільки довго можуть служити шини? Це питання ставлять не лише автомобілісти, але і фахівці шинної галузі, працюючі в спеціалізованих сервісах і інтернет-магазинах. Компанія Goodyear пропонує вам ключові принципи, якими слід керуватися при експлуатації шин. -- Шини, що підлягають заміні Шини розробляються і проектуються так, щоб забезпечити їх високі робочі характеристики при тривалому пробігу на багато тисяч кілометрів. Шини припиняють використати з наступних причин: – Висота протектора на літніх шинах знизилася до 1,6 мм, на зимових – до рівня, що відповідає спеціальному індикатору зносу протектора на зимових шинах; – Ушкодження шини через дефекти дорожнього покриття (ями, вибоїни і ін.); – Ушкодження через неправильну експлуатацію…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть