Верховная Рада провалила законопроект, который должен устранить проблемы со стоянками

16.05.2016 г. в 19:59, ТСН

Предполагалось, что вместо полиции нарушителей будут гонять инспекторы парковочного пространства.

В отличие от нынешних парковщиков, они могли бы получить более широкие полномочия.

Впрочем, подсластили пилюлю другим законом: чиновники упростили процедуру торговли подержанными авто через официальные дилерские сети.

загрузка...
Еще одна новость

Автомобілі "Деу" продаватимуть під маркою "Равон"

16.05.2016 г. в 19:59, gazeta

Минулого місяця уряд скасував додатковий збір на машини з Узбекистану. Він становив 12,12% вартості авто. — Мито зняли у відповідь на відміну мита на наші машини. Узбецький уряд запровадив його влітку торік, — говорить директор компанії "Автоконсалтинг" 39-річний Олег Омельницький. — З Узбекистану до нас завозили лише автівки корейської марки "Деу" — "Гентра", "Нексія" та "Матіз". Остання була найдешевшим новим авто на нашому ринку, коштувала 150 тисяч гривень. Введення додаткового збору призвело б до подорожчання узбецьких машин, продажі зменшилися б. Тому їх перестали возити в Україну. 2016-го "Деу" повернуться на наш ринок під брендом "Равон". Його узбецький автовиробник придумав для машин, які продає за кордон.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як довго можуть служити автомобільні шини

16.05.2016 г. в 19:59, m2motors

Наскільки довго можуть служити шини? Це питання ставлять не лише автомобілісти, але і фахівці шинної галузі, працюючі в спеціалізованих сервісах і інтернет-магазинах. Компанія Goodyear пропонує вам ключові принципи, якими слід керуватися при експлуатації шин. -- Шини, що підлягають заміні Шини розробляються і проектуються так, щоб забезпечити їх високі робочі характеристики при тривалому пробігу на багато тисяч кілометрів. Шини припиняють використати з наступних причин: – Висота протектора на літніх шинах знизилася до 1,6 мм, на зимових – до рівня, що відповідає спеціальному індикатору зносу протектора на зимових шинах; – Ушкодження шини через дефекти дорожнього покриття (ями, вибоїни і ін.); – Ушкодження через неправильну експлуатацію…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Новость одной картинкой: очень неожиданное применение багажника «Запорожца»

16.05.2016 г. в 19:59, topgir

Ты уже знаешь, что ЗАЗы поистине уникальные машины, причем независимо от года выпуска. Например, коврик от Славуты подходит для Теслы! Если вспомнить старый «Запорожец», он во многом повторяет Порше. Одно из сходств – расположение двигателя, которое позволяет использовать передний багажник не только перевозки вещей… Вот как еще можно использовать багажник ЗАЗа:

Прочитать новость
Loading...

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть