Гройсман взявся за масштабний ремонт доріг

17.05.2016 г. в 14:52, zik

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман провів першу селекторну нараду із керівництвом областей та великих міст і обговорив питання, які планує вирішувати спільно з місцевою владою.

Про це прем’єр-міністр написав на своїй сторінці у Facebook.

«Серед таких завдань – розпочати масштабний поточний ремонт доріг і проконтролювати його якість», – йдеться в повідомленні.

Голова уряду доручив також вжити необхідних заходів щодо закупівлі шкільних автобусів, підручників та літнього відпочинку дітей у пришкільних таборах.

«Підняв ще одне важливе питання. Уряд затвердив перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку у 2016 році у розмірі 1,1 млрд. грн. Закликав представників областей до кінця травня підготувати пропозиції щодо фінансування проектів ще на 1,9 млрд грн з Державного фонду регіонального розвитку», – написав Володимир Гройсман.

загрузка...
Еще одна новость

Какие суперкары можно встретить на украинских дорогах. Видео

17.05.2016 г. в 14:52, ТСН

Триста тысяч евро, пятьсот лошадей и сто километров в час за чуть более чем три секунды - такой он самый быстрый Porsche 911. Этот автомобиль считают экстремальным и горячим как на треке, так и на обычной дороге. Впрочем, в Днепропетровске кое-кто решил, что в Украине такой суперкара тоже найдется место.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинский автолюбитель превратил «Волгу» в Rolls-Royce

17.05.2016 г. в 14:52, ТСН

В автомобиле изменили почти все. Остался только крыша, двери и капот. Даже двигатель теперь стоит инжекторный от Opel, который разгоняет автомобиль до 150 километров в час. Весит «Волго-Ройс» для своих габаритов не так много - полторы тонны.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть