Почастішали випадки розмноження «залізних близнюків»: як не придбати машину-двійника?

18.05.2016 г. в 08:10, val

В Україні зросла кількість автомобілів сумнівного походження, серед яких машини-двійники.

Про це Високому Валу повідомили в РСЦ МВС в Чернігівській області.

Машини-двійники − це автомобілі, які на зовнішній вигляд ідентичні. У них однакова марка, модель, колір, ідентичні номерні знаки і навіть однакові номери агрегатів. Найчастіше дані транспортні засоби везуть із-за кордону, а в Україні підроблюють документи і реєструють на ідентичний транспортний засіб.

Як визначити машину-двійник?

Шляхів незаконної легалізації існує чимало. Тим паче, злочинці постійно вдосконалюють методи підробки будь-чого, у тому числі й номерних маркувальних знаків агрегатів транспортних засобів. На сьогодні, купуючи авто, помітити змінений номерний знак неозброєним оком практично неможливо.

Проте, найефективнішим методом уникнення подібних ситуацій є звернення автовласників до кваліфікованих спеціалістів, а саме, до експертів науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

У Чернігівській області при територіальних сервісних центрах МВС, де працюють експерти комплексного дослідження та оцінки транспортних засобів. Лише експерт, який професіонально займається комплексним дослідженням транспортних засобів, здатен безпомилково розпізнати підробку. Адже, по-перше, фахівцю відомі всі ознаки того, що маркувальний знак змінено, по-друге, експерт повністю "озброєний" необхідними для дослідження технічними засобами.

Експертиза проводиться за бажанням власника або покупця автомобіля і не є обов’язковою, проте після проведення дослідження автовласник може бути впевненим у справності та законності свого автомобіля.

загрузка...
Еще одна новость

Прототип экстремального «Камаро» попал в аварию на Нюрбургринге (видео)

18.05.2016 г. в 08:10, viknaodessa

Прототип наиболее экстремальной версии Chevrolet Camaro нового поколения – Z/28 – попал в аварию во время тестов на «Северной петле» Нюрбургринга. Видеоролик с места столкновения оказались в распоряжении издания Motor1. При прохождении связки поворотов пилот заблокировал колеса, не справился с управлением и врезался в отбойник. Сразу же после столкновения водитель отъехал на газон, и на место прибыла машина безопасности – универсал Opel Insignia OPC. «Камаро», который был скрыт камуфляжем, дополнительно накрыли чехлом и погрузили в техничку. Пилот и пассажир не пострадали, машина получила незначительные повреждения. Впервые фотографии прототипа Z/28, сделанные во время тестов на Нюрбургринге, были опубликованы в начале мая. Предположительно, машину могут назвать иначе – Trans Am.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Продажи автомобилей в России рекордно упали

18.05.2016 г. в 08:10, ubr

За апрель 2016 года в России было продано чуть больше 121 тыс. автомобилей, что на 8,5% меньше, чем годом ранее. Темпы падения наименьшие почти за полтора года, но так мало машин в апреле не продавалось более десяти лет. Продажи новых легковых автомобилей и легкого коммерческого транспорта (LCV) в апреле 2016 года сократились в годовом исчислении на 11,2 тыс. машин, или на 8,5%, сообщает Ассоциация европейского бизнеса (АЕБ). Падение темпов продаж замедлилось до минимального с декабря 2014 года уровня, однако сами апрельские продажи оказались худшими за последнее десятилетие. В целом за первые четыре месяца 2016 года в России было продано 440,5 тыс. автомобилей, что более чем на 75,5 тыс. меньше, чем за тот же период предыдущего года. "Абсолютные объемы продаж…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть