Колишнім працівникам ДАІ загрожує позапланова перевірка

18.05.2016 г. в 10:45, mmr

Національне агентство з питань держслужби перевірить законність призначень колишніх співробітників ДАІ в новостворені Регіональні сервісні центри МВС – колишні МРЕВ.

Про це повідомив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету Дмитро Добродомов, посилаючись на відповідь Нацагентства на його звернення/

Зокрема, він нагадав, що направив звернення після повідомлень громадян про те, що колишніх працівників ДАІ – інспекторів і старших інспекторів в областях перевели на посади у новостворені РБЦ без проходження необхідних конкурсів.

Натомість міністр внутрішніх справ Аваков переконував, що всі співробітники центрів пройшли переатестацію та конкурсний відбір.

«Отже, ми отримали два повідомлення, які суперечать один одному. Тому реагуючи на моє звернення про це, Нацагенство заявило, що проведе позапланову перевірку в Головному сервісному центрі МВС і з’ясує, як приймали на роботу колишніх даішників, чи не відбувалося при цьому порушення законодавства», – пояснив парламентарій.

загрузка...
Еще одна новость

"Турист" без крыши - как Москвич-408 стал купе - кабриолетом

18.05.2016 г. в 10:45, m2motors

Было сделано всего два экземпляра, но ввиду успехов обычной модели 408, этот кабриолет в производство не поступил и был забыт. А зря, возможно это сильно повлияло на отечественный автопром. Турист получил двигатель объемом 1,4 л. и мощностью в 63 л.с., которая достигалась за счет новейшей на тот момент системы электронного впрыска топлива. Купе-кабриолет разгонялся до сотни за 24 секунды, а максимальная скорость достигала 130км\ч. Большим преимуществом по сравнению с седаном был алюминиевый кузов, значительно облегчавший автомобиль.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Україна продовжує купувати російські автомобілі

18.05.2016 г. в 10:45, mmr

Минулого року держава витратила близько 160 млн гривень українців на автівки, вироблені в Росії, пише glavcom.ua Українські чиновники ніяк не можуть відмовитися від російських товарів. Хоча ще на початку минулого року сусідню державу офіційно оголошено країною-агресором. За підрахунками «Главкому», в 2015-му тільки через державні тендери було закуплено машин, вироблених у Росії, приблизно на 160 млн гривень. Російський автопром зайняв більш 10% у структурі держзакупівель колісного транспорту. А в деяких сегментах ринку росіяни займають фактично цілком монопольне становище. Наприклад, комунальники, енергетики та лісництва закуповують «робочих конячок», які переважно виробляються в РФ. Які авто найчастіше купують через державні тендери (За країнами походження) За даними офіційного сайт…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Москвич планирует представить альтернативу Smart Fortwo в Париже

18.05.2016 г. в 10:45, famozio

Российская компания Mirrow планирует показать этой осенью на Парижском автосалоне альтернативу Smart Fortwo. Проект необычного ситикара разработал дизайнер из Москвы Александр Малышев. Несмотря на то, что в настоящий момент машина, получившая название Mirrow Provocator, существует лишь… в виде компютерных эскизов, первый прототип участники амбициозного стартапа планируют показать уже этой осенью, причём сразу на Парижском автосалоне. По длине (2695 мм) «Провокатор» напоминает малыша Smart Fortwo, но по другим габаритам российская машина куда крупнее немецкой. Ширина автомобилясоставит внушительные 1980 мм без зеркал, а высота и вовсе — все 2045 мм, так что внутренняя высота салона малыша составляет аж 180 см. Mirrow Provocator рассчита…

Прочитать новость
Loading...

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть