Перевіряємо якість бензину самостійно

18.05.2016 г. в 13:54, vipautonews

Про те, що якість палива можна перевірити навіть без спеціальних приладів, я чую не вперше, але на практиці не доводилося. А ось фахівці стверджують – дійсно, перевірити паливо можна і самим, причому не відходячи від колонки. Правда, виглядати ви будете дуже колоритно.

Отже, ось деякі поради:

Спосіб перший: виявляємо хімічні домішки. Крапаємо бензин на аркуш білого паперу. Дмемо на цю крапельку і бензин швидко випаровується. Якщо після такого досліду папір залишився білим, означає, що бензин, що випарувався, – хороший. Залишився слід? Це – домішки. Наприклад, якщо у бензині є гас, на папері залишиться жирна пляма.

Спосіб другий: і теж на визначення шкідливих домішок. Крапаємо бензин на руку. Якщо місце нанесення палива швидко висихає – бензин чистий, без домішок. Якщо ж на руці жирна пляма, не заїжджайте більше на “шкідливу” заправку.

Спосіб третій: з’ясовуємо, чи є домішка води. Наливаємо трохи бензину в прозору ємність, дивимося на світло і бачимо рідину блідувато-жовтого кольору. Тепер додамо трохи марганцевокислого калію або шматочок грифеля (“хімічного” олівця). Якщо бензин став рожевим або фіолетовим, значить, його розбавили водою. До речі, на наявність домішок нафталіну, зрідженого газу або сірководня у бензині легко вкажуть запахи сірки.

Спосіб четвертий: визначаємо смоли. Крапаємо бензин на скло сферичної форми (наприклад, на годинник, ну, якщо не жаль, звичайно), а потім підпалюємо цю крапельку. На склі – білуваті концентричні кола? Означає, що смол у бензині немає, або їх дуже мало. Виникнення на склі коричневих або жовтуватих кілець демонструє, що в паливі достатньо смол для того, щоб зіпсувати двигун авто.

Сліди на склі також допоможуть визначити наявність у бензині і інших домішок. Так, якщо у бензині є які-небудь масла або дизельне паливо, то в процесі згорання невеликої кількості такого бензину на поверхні скельця залишаться сліди у вигляді маленьких крапельок.

загрузка...
Еще одна новость

Якими секретами користуються перекупники автомобілів

18.05.2016 г. в 13:54, vipautonews

Перекупники автомобілів – це ті, хто заробляють гроші на купівлі-продажі авто. І, здавалося б, нічого тут кримінального немає, проте існують багато нюансів, за якими купівля автомобіля у цих людей не рекомендована, пише avtohata.net Перше: спекулянти діють за схемою “недорого купити – дорожче збути”. А як реально реалізувати авто, якщо більше своєї…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

З'явилися нові подробиці ДТП з помічником Антона Геращенка (відео)

18.05.2016 г. в 13:54, nnovosti

Депутат Антон Герщенко через аварію- лишився без автомобіля. Вранці у столиці помічник парламентаря, який був за кермом його Хонди, не впоравшись із керуванням на мокрій дорозі, вилетів із проїжджої частини і зніс електроопору. Помічник був у машині сам. Із численними травмами його доправили до лікарні. У депутатської іномарки, яка коштує…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть