Названо найбезпечніший автомобіль у світі

20.05.2016 г. в 10:36, avtoblog

Hyundai Sonata успішно пройшов низку краш-тестів.

Новий Hyundai Sonata захопив лідерство в галузі безпеки за версією рейтингу Top Safety Pick Plus, передає “Автоблог”.

Знайомі з оновленою моделлю Hyundai Sonata напевно по достоїнству оцінили дизайн автомобіля. Але південнокорейські автобудівники не тільки подбали про естетику зовнішнього вигляду і салону моделі, але й чималу увагу приділено аспекту безпеки.

Низка краш-тестів змусила представників рейтингу Top Safety Pick Plus в подиві розкрити рота, і ті, не замислюючись, оголосили Hyundai Sonata найбезпечнішим авто на планеті.

Довідка. Top Safety Pick Plus – авторитетний рейтинг автомобілів за параметрами безпеки. Оцінка транспортних засобів здійснюється за підсумками цілої серії краш-тестів. Автомобілі піддаються впливу лобового, бічних і заднього удару, крім цього, досліджується міцність даху.

загрузка...
Еще одна новость

Самая необычная, «взрывающаяся» сигнализация, навсегда отпугнет угонщиков

20.05.2016 г. в 10:36, avtoblog

Вместо завываний или громкой мелодии, сигнализация попросту взрывается. Изобретатель из Британии Янник Рид придумал необычный способ отпугнуть воров от мотоциклов и велосипедов. Он изобрел взрывающуюся сигнализацию. Вместо привычного завывания сирены или громкой мелодии устройство, которое британец назвал Bike Mine, производит небольшой взрыв, причем…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Найбільш «божевільне» перехрестя в світі (Відео)

20.05.2016 г. в 10:36, avtoblog

У столиці Ефіопії найбільш «божевільний» дорожній трафік. Уявити таке на українських дорогах просто неможливо. Незважаючи на дуже щільний рух і відсутність будь-яких правил проїзду перехрестя, автомобілісти, мотоциклісти, велосипедисти і пішоходи примудряються роз’їхатися в безпосередній близькості один від одного, не допускаючи зіткнення. Такий…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть