Громадський транспорт у Лондоні замінять автоматичні капсули

20.05.2016 г. в 11:07, bublbe

У Лондоні почнуться перші відкриті публічні випробування нового виду автономного транспорту. Район Гринвіч став випробувальним полігоном для проекту GATEway зі створення безпілотної автоматичної капсули для перевезення пасажирів.

Подібні капсули вже використовуються в аеропорту Хітроу, тому даний етап тестування більше орієнтований на екологічні наслідки від нового транспорту, ніж на саму технологію. У Хітроу повністю електричні Ultra Pod пересуваються по спеціальним коліям, перевозячи пасажирів по всій території аеропорту. Щоб підготувати безпілотні капсули до міських умов, дослідники з британської лабораторії Transport Research Laboratory працюють колегами з Оксфордського університету.

"Це дасть громадськості шанс відчути, як це – їздити в автоматичному транспортному засобі, і зробити власні висновки про доцільність використання такої технології в місті", - сказав Нік Рід, директор Transport Research Laboratory.

загрузка...
Еще одна новость

Названо найбезпечніший автомобіль у світі

20.05.2016 г. в 11:07, avtoblog

Hyundai Sonata успішно пройшов низку краш-тестів. Новий Hyundai Sonata захопив лідерство в галузі безпеки за версією рейтингу Top Safety Pick Plus, передає “Автоблог”. Знайомі з оновленою моделлю Hyundai Sonata напевно по достоїнству оцінили дизайн автомобіля. Але південнокорейські автобудівники не тільки подбали про естетику зовнішнього вигляду…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Самая необычная, «взрывающаяся» сигнализация, навсегда отпугнет угонщиков

20.05.2016 г. в 11:07, avtoblog

Вместо завываний или громкой мелодии, сигнализация попросту взрывается. Изобретатель из Британии Янник Рид придумал необычный способ отпугнуть воров от мотоциклов и велосипедов. Он изобрел взрывающуюся сигнализацию. Вместо привычного завывания сирены или громкой мелодии устройство, которое британец назвал Bike Mine, производит небольшой взрыв, причем…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть