В Україні організували додатковий контроль за вагою автомобілів

20.05.2016 г. в 14:46, famozio

Укртрансбезпека направила додаткові групи інспекторів для реалізації габаритно-вагового контролю в південних областях країни.

В Одеську, Миколаївську та Херсонську області України з 10 травня 2016 року направлено додаткові групи інспекторів Державної служби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) для виконання плану дій щодо реалізації загальнодержавного заходу збереження автомобільних доріг загального користування від руйнування.

“Спільно з представниками Укравтодору та інспекторами територіальних підрозділів ДСБТ, працівники центрального апарату Укртрансбезпеки визначають місця розташування пересувних габаритно-вагових комплексів, враховуючи щільність вантажопотоку, ризики руйнування автомобільних доріг і можливості їх установки”, – йдеться в повідомленні прес-служби Укртрансбезпеки.

У Міністерстві інфраструктури зазначають, що пересувні габаритно-вагові комплекси будуть встановлені на шляхах руху транспорту в напрямку морських торговельних портів і терміналів всіх форм власності.

Нагадаємо, забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь більше 7 т або фактичною масою більше 24 т автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.

загрузка...
Еще одна новость

Волонтеры построили на базе "ЛуАЗ" транспорт для оперативной эвакуации раненных с поля боя

20.05.2016 г. в 14:46, mmr

Ніщо не коштує для майбутніх поколінь так дешево і ніщо не дістається сучасникам так дорого, як бойовий досвід. Його, на жаль, воююча частина нашого суспільства – армія, інші силовики, добровольці і волонтери за ці два роки набрали вже предостатньо. І якщо в 2014 році гостро стояло питання нестачі буквально всього і всюди (засоби індивідуального бронезахисту,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У мережі показали разючу відмінність між дорогами на Черкащині та Полтавщині (відео)

20.05.2016 г. в 14:46, dzvin

“Таке враження, що хтось ну просто ірже з нас, черкащан. Ми як би в іншому вимірі живемо! Прикро!” – саме такими скупими словами супроводив викладений у соцмережі “Однокласники” відеоматеріал, що красномовно ілюструє різницю у стані дорожного покриття при перетині кордонів Черкаської та сусідньої Полтавської області.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть