В Україні організували додатковий контроль за вагою автомобілів

20.05.2016 г. в 14:46, famozio

Укртрансбезпека направила додаткові групи інспекторів для реалізації габаритно-вагового контролю в південних областях країни.

В Одеську, Миколаївську та Херсонську області України з 10 травня 2016 року направлено додаткові групи інспекторів Державної служби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) для виконання плану дій щодо реалізації загальнодержавного заходу збереження автомобільних доріг загального користування від руйнування.

“Спільно з представниками Укравтодору та інспекторами територіальних підрозділів ДСБТ, працівники центрального апарату Укртрансбезпеки визначають місця розташування пересувних габаритно-вагових комплексів, враховуючи щільність вантажопотоку, ризики руйнування автомобільних доріг і можливості їх установки”, – йдеться в повідомленні прес-служби Укртрансбезпеки.

У Міністерстві інфраструктури зазначають, що пересувні габаритно-вагові комплекси будуть встановлені на шляхах руху транспорту в напрямку морських торговельних портів і терміналів всіх форм власності.

Нагадаємо, забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь більше 7 т або фактичною масою більше 24 т автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.

загрузка...
Еще одна новость

Волонтеры построили на базе "ЛуАЗ" транспорт для оперативной эвакуации раненных с поля боя

20.05.2016 г. в 14:46, mmr

Ніщо не коштує для майбутніх поколінь так дешево і ніщо не дістається сучасникам так дорого, як бойовий досвід. Його, на жаль, воююча частина нашого суспільства – армія, інші силовики, добровольці і волонтери за ці два роки набрали вже предостатньо. І якщо в 2014 році гостро стояло питання нестачі буквально всього і всюди (засоби індивідуального бронезахисту, зв’язок, технічні засоби розвідки, тилове забезпечення), то зараз вже логічно постає на повний зріст питання саме якості. Діяльність благодійного фонду «ASAP EMC Хоттабич», на жаль, дуже добре відома громадянам України за щоденними повідомленнями ЗМІ, оскільки саме екіпажі ASAP EMC витягали і витягають наших поранених вояків із передової, щоразу буквально змагаючись зі смертю. Чи встигнуть – не встигнуть. І вже кому як не цим ангела…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У мережі показали разючу відмінність між дорогами на Черкащині та Полтавщині (відео)

20.05.2016 г. в 14:46, dzvin

“Таке враження, що хтось ну просто ірже з нас, черкащан. Ми як би в іншому вимірі живемо! Прикро!” – саме такими скупими словами супроводив викладений у соцмережі “Однокласники” відеоматеріал, що красномовно ілюструє різницю у стані дорожного покриття при перетині кордонів Черкаської та сусідньої Полтавської області.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть