Во Львовской области полиция оштрафовала водителя экскаватора за загрязнение проезжей части

20.05.2016 г. в 16:40, gordonua

Экскаватор выехал с грунтовой дороги на трассу государственного значения Киев – Чоп и загрязнял проезжую часть, создавая опасность для других участников дорожного движения, сообщили в пресс-службе патрульной полиции.

Патрульная полиция оштрафовала водителя экскаватора за загрязнение проезжей части на дороге государственного значения Киев – Чоп. Об этом сообщили в пресс-службе патрульной полиции в Facebook.

Инцидент произошел во Львовской области.

"Вблизи села Тухолька патрульные заметили, как с грунтовой дороги выехал экскаватор с грязными колесами. Экипаж остановил транспортное средство, поскольку оно загрязняло проезжую часть. Такое нарушение создает опасность для других участников дорожного движения", – говорится в сообщении.

На водителя составили протокол по статье 139 КУоАП за загрязнение проезжей части.

Согласно таблице штрафов, за повреждение или загрязнение покрытия автомобильных дорог налагается взыскание в сумме 340–510 грн.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні організували додатковий контроль за вагою автомобілів

20.05.2016 г. в 16:40, famozio

Укртрансбезпека направила додаткові групи інспекторів для реалізації габаритно-вагового контролю в південних областях країни. В Одеську, Миколаївську та Херсонську області України з 10 травня 2016 року направлено додаткові групи інспекторів Державної служби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) для виконання плану дій щодо реалізації загальнодержавного заходу збереження автомобільних доріг загального користування від руйнування. “Спільно з представниками Укравтодору та інспекторами територіальних підрозділів ДСБТ, працівники центрального апарату Укртрансбезпеки визначають місця розташування пересувних габаритно-вагових комплексів, враховуючи щільність вантажопотоку, ризики руйнування автомобільних доріг і можливості їх установки”, – йдеться в повідомленні прес-служби Укртрансбезпеки. У Міністерстві інфраструктури зазначають,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Волонтеры построили на базе "ЛуАЗ" транспорт для оперативной эвакуации раненных с поля боя

20.05.2016 г. в 16:40, mmr

Ніщо не коштує для майбутніх поколінь так дешево і ніщо не дістається сучасникам так дорого, як бойовий досвід. Його, на жаль, воююча частина нашого суспільства – армія, інші силовики, добровольці і волонтери за ці два роки набрали вже предостатньо. І якщо в 2014 році гостро стояло питання нестачі буквально всього і всюди (засоби індивідуального бронезахисту, зв’язок, технічні засоби розвідки, тилове забезпечення), то зараз вже логічно постає на повний зріст питання саме якості. Діяльність благодійного фонду «ASAP EMC Хоттабич», на жаль, дуже добре відома громадянам України за щоденними повідомленнями ЗМІ, оскільки саме екіпажі ASAP EMC витягали і витягають наших поранених вояків із передової, щоразу буквально змагаючись зі смертю. Чи встигнуть – не встигнуть. І вже кому як не цим ангела…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть