Естонець хоче виробляти в Україні люксові електромобілі

20.05.2016 г. в 20:44, energolife

Відкрити в Україні виробництво електромобілів класу «люкс» збирається Юрі Тамм, колишній естонський спортсмен, метальник молота. Але ця ідея буде втілена в життя тільки в тому випадку, якщо ентузіасту вдасться знайти інвестора, котрий захоче вкласти кошти в проект EUR, а це не багато, не мало – 4 млн. євро.

Юрій Тамм добре знається на ринку електротранспортного виробництва, оскільки є співвласником українського підприємства Electric Marathon International. Воно прославилося тим, що зібрало прототип автомобіля під назвою Syncronous на базі куплених на світовому авторинку компонентів, повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на Postimees.

Естонець планує, що перша партія автомобілів, які зійдуть з конвеєра заводу, становитиме 20 одиниць.

Українці починають все більше придивлятися до електромашин, враховуючи їх екологічність та меншу вартість ресурсів, а також відсутність ввізного мита. Останній скасований рішенням відповідного закону, що набув чинності з 1 січня цього року.

На середину лютого 2016 року в Україні було зареєстровано 693 електромобіля, з яких 485 - Nissan Leaf, 45 - Tesla. За перші півтора місяці року їх кількість зросла на 22%, або на 125 машин.

загрузка...
Еще одна новость

В Белой Церкви дорогу не поделили легковушка и бус

20.05.2016 г. в 20:44, ТСН

Вблизи Белой Церкви на широченной дороге не разминулись Volkswagen и Skoda, которые ехали в одном направлении.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Верховная Рада предлагает наказывать владельцев грузов, а не самих водителей

20.05.2016 г. в 20:44, ТСН

На рассмотрение депутатов Верховной Рады внесен законопроект, который должен усилить ответственность недобросовестных перевозчиков. Его авторы предлагают наказывать непосредственно самих перевозчиков и владельцев грузов. Сейчас же за все грехи отвечают водители.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть